Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Systemowy IT

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 21.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Gostcomp to firma oferująca szeroką gamę produktów i usług z zakresu zaawansowanych technologii informatycznych. Specjalizujemy się w rozwiązaniach, produktach i usługach dla sektora medycznego. Na rynku działamy od 1999 roku. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Wrocław
    Nr ref.: IT-1901/IS

    Opis stanowiska pracy:

    • Administracja serwerami z systemem Microsoft Windows
    • Administrowanie siecią LAN i WAN
    • Administrowanie serwerami plików, backupu
    • Doradztwo w obszarze architektury teleinformatycznej Klientów
    • Wdrożenia i testowanie rozwiązań oferowanych Klientom
    • Uczestnictwo we wsparciu powdrożeniowym
    • Serwis urządzeń informatycznych
    • Wsparcie dla użytkowników

    Wymagania:

    • Wykształcenie techniczne średnie lub wyższe
    • Co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Doświadczenie w zarządzaniu systemami operacyjnymi z rodziny Windows Server z wykorzystaniem usług katalogowych Active Directory
    • Znajomość technologii i protokołów LAN/WAN (w oparciu o model OSI)
    • Znajomość języka angielskiego w zakresie pozwalającym na korzystanie z dokumentacji technicznej
    • Samodzielność, odpowiedzialność, dyspozycyjność, komunikatywność oraz zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy
    • Prawo jazdy kat.B

    Dodatkowymi atutami będą:

    • Posiadanie certyfikatów firmy Microsoft w zakresie zagadnień serwerowych
    • Znajomość zagadnień związanych z backupem danych
    • Znajomość zagadnień wirtualizacji systemów
    • Umiejętność obsługi urządzeń Cisco na poziomie co najmniej CCNA (mile widziany certyfikat lub świadectwo ukończenia kursu)
    • Znajomość systemów serwerowych Linux/Unix i konfiguracji usług sieciowych (np. serwery WEB, MAIL, SAMBA)

    Oferujemy:

    • Interesującą pracę w stabilnej firmie posiadającej ponad szesnastoletnie doświadczenie
    • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami IT dostępnymi na rynku
    • Nabycie doświadczenia przy realizacji innowacyjnych projektów prowadzonych na rzecz Klientów
    • Podniesienie kwalifikacji poprzez zdobycie specjalistycznej wiedzy, udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
    • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, ambitnym zespole

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk "Aplikuj teraz!".

    Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych oświadczenia o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Gostcomp z siedzibą we Wrocławiu."

    ul. Mjr. H. Sucharskiego 16
    52-205 Wrocław
    tel. 71 718 17 88
    [email protected]
    www.gostcomp.pl