Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier systemowy

  • Żywiec, Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • 06.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Inżynier systemowy,
    specjalizacja - zarządzanie siecią w Data Center Infomex
    Miejsce pracy: Katowice lub Żywiec

    Jesteśmy jedną z najprężniej rozwijających się firm z branży IT w Polsce. Od ponad 21 lat podążamy za dynamicznym rozwojem technologii oferując usługi „skrojone na miarę” potrzeb naszych Klientów. Swój sukces zawdzięczamy ambitnym pracownikom – blisko 150-cio osobowy, energiczny zespół, dostęp do najnowocześniejszych technologii oraz ciągłe doskonalenie posiadanych kompetencji umożliwiają nam realizację najbardziej złożonych projektów teleinformatycznych.

    Zakres obowiązków:

    • Administracja serwerami firmowymi (Linux, Windows);
    • zarządzanie infrastruktura sieciową WAN i LAN (HP, Cisco, Extreme Networks);
    • outsourcing i obsługa firm zewnętrznych w zakresie rozwiązań sieciowych;
    • współpraca z Działem Handlowym;
    • projektowanie i wdrażanie projektów sieciowych wraz z dokumentacją;
    • zapewnianie odpowiedniej polityki bezpieczeństwa sieci oraz danych.

    Wymagania:

    • Wykształcenie z zakresu informatyki lub telekomunikacji;
    • minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku;
    • doświadczenie z sieciami w centrach danych lub ISP
    • doświadczenie w pracy z punktami wymiany ruchu
    • znajomość rozwiązań anty-DDoS
    • znajomość rozwiązań sieciowych (sieci LAN i WAN, sieci WiFi);
    • doświadczenie w konfiguracji i administracji serwerami usługowymi (WWW, mail, SQL, DNS, VPN, FTP);
    • znajomość protokołów sieciowych i konfiguracji usług (BGP, 802.1q, 802.1x);
    • bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Linux wraz z usługami
    • doświadczenie w konfiguracji aktywnych urządzeń sieciowych (routery, switche, firewall'e, UTM'y, kontrolery WLAN);
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz znajomość języka angielskiego technicznego;
    • dyspozycyjność, sumienność;
    • prawo jazdy kategorii B.

    Oferujemy:

    • Umowa o pracę lub B2B;
    • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy;
    • możliwość zdobycia praktycznych umiejętności;
    • pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie;
    • przyjazną atmosferę pracy;
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych;
    • Benefity takie jak opieka medyczna, karta sportowa oraz ubezpieczenie na życie.

    Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania
    z dopiskiem w temacie: "Inżynier Systemowy” (Katowice lub Żywiec)".

     Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04), niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez administratora oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez administratora*

    *w przypadku chęci wyrażenia przez Pana/Panią zgody na przechowywanie Pana/Pani danych przez administratora w celu ewentualnego uwzględnienia Pana/Pani kandydatury w przyszłych rekrutacjach proszę zamieścić również fragment oznaczony kursywą (zgoda ta jest dobrowolna)”

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwanego dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych) (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04), informujemy, że:

    1. administratorem Pana/Pani danych osobowych jest INFOMEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Żywcu (34-300), ul. Wesoła 19B wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku – Białej, VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS: 0000114797, posiadająca nr NIP: 5532235835 oraz nr REGON: 070810718, dane kontaktowe: Żywiec (34-300), ul. Wesoła 19B, e-mail: [email protected], tel. kontaktowy: 33 476 11 11.
    2.  Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu:
      1. przeprowadzenia rekrutacji przez administratora, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych oraz przepisów ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks Pracy (tj. Dz.U. z 2018 r., poz. 108 ze zm.) – w zakresie danych wskazanych w obowiązujących przepisach, a w pozostałym zakresie na podstawie Pana/Pani zgody, tj. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych
      2. w przypadku wyrażenia przez Pana/Panią zgody, dane osobowe będą przetwarzane w celu przechowywania Pana/Pani danych na potrzeby przeprowadzania przyszłych rekrutacji przez administratora, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych,
    3. odbiorcami Pana/Pani danych osobowych jest administrator oraz upoważnieni przez niego do przetwarzania danych osobowych pracownicy administratora, jak również operatorzy pocztowi w przypadku konieczności doręczenia Panu/Pani korespondencji pocztowej,
    4. Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane przez administratora do czasu zakończenia procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Pana/Panią zgody na przechowywanie Pana/Pani danych przez administratora w celu ewentualnego uwzględniania Pana/Pani kandydatury w przyszłych rekrutacjach przez okres 2 (dwóch) lat,
    5. przysługuje Panu/Pani prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących Pana/Pani osoby, ich sprostowania, usunięcia (w przypadkach wskazanych w przepisach art. 17 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych) lub ograniczenia przetwarzania (w przypadkach wskazanych w przepisach art. 18 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych) oraz do przenoszenia Pana/Pani danych (w przypadkach wskazanych w przepisach art. 20 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych),
    6. w zakresie w jakim przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych odbywa się na podstawie zgody, tj. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych przysługuje Panu/Pani prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
    7. przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, w razie stwierdzenia, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych,
    8. podanie Pana/Pani danych osobowych jest dobrowolne, jednakże w zakresie danych osobowych, których przetwarzanie odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych oraz przepisów ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks Pracy (Dz.U. z 2018 r., poz. 108 t.j.), ich niepodanie może uniemożliwić wzięcie przez Pana/Panią udziału w procesie rekrutacji.
    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.