Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier Systemowy

Grafton RecruitmentO firmie

10 000‐17 000 zł brutto / mies.
  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001
Inżynier SystemowyNumer ref.: 6-16-58516
Poszukujemy Inżyniera Systemowego
(praca zdalna)

Zadania:
  • administracja serwerami Linux
  • rozwój i utrzymanie systemu zarządzania konfiguracją (Ansible)
  • projektowanie architektury systemów oraz aplikacji
  • praca z oprogramowaniem i technologiami: OpenStack, ELK, ZooKeeper, RabbitMQ, git, Apache, Nginx, Postfix, Dovecot, MySQL, PostgreSQL, LDAP, Couchbase, LXC, KVM
  • tworzenie dokumentacji technicznej
Wymagania
  • dobra znajomość systemu Linux
  • doświadczenie w pracy z Bash, GIT, Ansible
  • analityczne podejście do pracy oraz łatwość rozwiązywania skomplikowanych zadań
  • znajomość zagadnień sieciowowych (TCP/IP, HTTP, IMAP, POP3, SMTP)
  • umiejętność programowania w Python/Perl
  • doświadczenie w pracy przy złożonych i rozproszonych systemach
Korzyści
  • umowa o pracę lub B2B
  • benefity (karta Multisport, opieka medyczna)
  • pakiet szkoleniowy
  • kilkudniowe wyjazdy integracyjne
  • przyjazna atmosfera :)
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Ogłoszenie archiwalne