Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier systemowy

BlueBrain Sp z o.o. Sp.kO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • instalacja oraz konfiguracja rozwiązań informatycznych

  • opieka powdrożeniowa nad projektami informatycznymi

  • prowadzenie prostych analiz potrzeb Klientów oraz konfiguracja systemu zgodnie z ustaleniami

  • tworzenie dokumentacji projektowej

  • prowadzenie szkoleń dla klientów

  • wsparcie realizowane zdalnie oraz u klienta

  • testowanie rozwiązań informatycznych

  • współpraca z zespołami programistów (pracującymi w oparciu o metodykę: agile, scrum oraz devops)

  • współpraca z zespołami handlowców

Nasze wymagania

  • doświadczenie we wdrożeniach systemów informatycznych, uczestnictwo w grupach projektowych

  • zdolność do analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • praktyczna znajomość systemów Windows / Unix w zakresie podstawowej administracji

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (komunikacja z klientami i dostawcami rozwiązań informatycznych)

  • wykształcenie wyższe/ licencjata kierunków technicznych

  • prawo jazdy kat B

  • doświadczenie w kontaktach z klientami oraz w branży systemów druku / skanowania dokumentów będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie połączone z systemem premiowym

  • Zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie

  • Udział w projektach realizowanych dla największych firm i instytucji w Polsce i za granicami kraju

  • Możliwość rozwoju zawodowego (w kierunku technicznym oraz biznesowym)

  • Szkolenia w kraju i poza granicami

  • Przyjazne środowisko pracy (elastyczny czas pracy)

  • Dodatkowe benefity (karta sport, opieka zdrowotna)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

BlueBrain Sp z o.o. Sp.k

Firma BlueBrain, jest integratorem technologii w obszarze przetwarzania dokumentów oraz dostawcą usług drukowania – Managed Print Services.

Na potrzeby polskich klientów stworzyła portfolio nowatorskich rozwiązań, które pozwalają projektować optymalne środowisko dla nowoczesnego biura.

Wieloletnie doświadczenie w pracy z największymi polskimi organizacjami, autorskie rozwiązania służące do analizy oraz zarządzania flotą urządzeń (asset management) rozległych środowisk pracy stawiają firmę w czołówce specjalistycznych integratorów procesów biznesowych.

Przewiń do profilu firmy