Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do YUPO.PL s.c. (Pracodawca, administrator danych) zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Yupo.pl S.c.

Inżynier Systemowy (On/Ona) – DevOps Middle

Yupo.pl S.c.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Bydgoszcz, Toruń

  • Ważna jeszcze 21 dni
    do: 20 gru 2020
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Docker

  • CI/CD

  • Git

  • Linux/Shell

  • Apache/Nginx

  • SQL

Mile widziane

  • Docker Swarm/Kubernetes

  • Terraform

  • Prometheus

  • Python/GoLang

  • Vault

  • Serverless (eg. AWS Lambda)

  • Ansible

  • Jenkins

Twój zakres obowiązków

  • praca w doświadczonym zespole DevOps

  • utrzymanie środowisk opartych o serwery dedykowane, chmury prywatne oraz chmury publiczne (AWS, Azure, GCE, inne)

  • wsparcie techniczne dla zespołów developerskich - automatyzacja procesów tworzenia oprogramowania, testowania oraz deploymentu (CI/CD)

  • konteneryzacja środowisk developerskich i produkcyjnych

  • budowanie infrastruktury w oparciu o kod (IaC)

  • migracje środowisk dedykowanych do chmury publicznej

  • utrzymywanie narzędzi developerskich oraz narzędzi do zarządzania projektami (np. Atlassian Jira/Confluence, Jenkins, Gitlab)

  • zarządzanie procedurami bezpieczeństwa danych oraz Disaster Recovery

  • prowadzenie komunikacji z zespołami projektowymi w zakresie przydzielonych zadań

  • rozwijanie umiejętności i poznawanie nowych rozwiązań w obszarze IaC oraz usług Cloud

Nasze wymagania

  • umiejętność klasyfikowania i rozwiązywania problemów technicznych

  • swoboda w komunikowaniu zagadnień technologicznych

  • chęć poznawania nowych rozwiązań technicznych w zakresie devops i administracji

  • minimum 3 lata pracy przy tworzeniu oprogramowania (backend lub devops), utrzymaniu systemów lub administrowaniu systemami z wykorzystaniem wymaganych technologii

  • udział w przynajmniej jednym projekcie działającym produkcyjnie w jednej z chmur publicznych: AWS, Azure lub GCP

  • umiejętność konteneryzowania aplikacji z użyciem Docker’a w środowisku Linux

  • praktyczna umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji Git

  • umiejętność tworzenia CI/CD piplines

  • Język angielski – komunikatywny

  • Narzędzia Hashicorp (Terraform, Vault, Packer, Consul, Nomad)

  • NewRelic, Dynatrace, Datadog

  • Prometheus, Grafana

  • Doświadczenie developerskie w Python, GoLang lub inne

  • Chęć rozwoju w kierunku: architekt/ka

  • Język niemiecki

Podział czasu pracy
15%

Spotkania projektowe

75%

Realizacja/programowanie

10%

Raportowanie i sprawy organizacyjne

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 12

Tak pracujemy

  • u klienta
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • tworzysz kod "od zera"
  • agile
  • kanban

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Umowa o pracę lub B2B Stawka zależna od kwalifikacji w zakresie od 5000 do 8000 PLN miesięcznie.

  • Szkolenia i certyfikacja

  • Firmowy kurs językowy

  • Praca zdalna lub z biura w Gdyni

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Etapy rekrutacji
1

Złożenie oferty/CV przez kandydata

2

Spotkanie rekrutacyjne online

3

Informacja o wyniku

YUPO.PL s.c. - firma z branży IT, świadcząca usługi internetowe, założona w roku 2008. Zakres działania - prowadzenie projektów developerskich i hostingowych ze szczególnym naciskiem na automatyzację elementów infrastruktury serwerowej w chmurze.

Klientami YUPO.PL są podmioty i instytucje korzystające z własnej lub dzierżawionej klasycznej infrastruktury serwerowej oraz środowisk chmurowych. W szczególności są to średnie i duże firmy wytwarzające oprogramowanie, firmy hostingowe oraz instytucje państwowe.

Przewiń do profilu firmy

  • możliwość pracy zdalnej: Tak (do 100%)

  • spotkania robocze w biurze w Gdyni.

  • przekwalifikuj się z administratora, dewelopera lub innej pozycji w IT.