Logo Pracuj.pl

Inżynier Systemowy (specjalizacja – systemy Windows)

INTRATEL Sp. z o.o.O firmie

7 500–9 000
brutto / mies.
  • Białystok
    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Server

  • Active Directory

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Administracja systemami Windows Serwer (AD, Exchange, MSSQL) oraz wsparciem bezpośrednim użytkowników (Windows Desktop).
  • Nadzór nad siecią LAN
  • Zarządzanie kopiami bezpieczeństwa
  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji IT

Nasze wymagania

  • Znajomość sieciowych systemów operacyjnych Windows, AD
  • Znajomość podstawowej Azure, M365
  • Znajomość zagadnień sieciowych LAN/WAN, TCP/IP
  • Znajomość technologii bezprzewodowych
  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobra znajomość sprzętu komputerowego
  • Komunikatywność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość języka polskiego w mowie i piśmie w stopniu umożliwiającym porozumiewanie się
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu umożliwiającym porozumiewanie się
  • Chęć stałego podnoszenia kwalifikacji zgodnie z trendami rynkowymi w branży IT

Mile widziane

  • Znajomości automatyzacji zadań w oparciu o techniki skryptowe, stosowane w systemach operacyjnych (np. PowerShell, VBScript, Perl, Bash)
  • Certyfikaty branżowe potwierdzające zdobyte kwalifikacje

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość zapoznania się z najnowszą technologią IT (własne Data Center oraz Chmura)
  • Udział w pracy profesjonalnego zespołu wsparcia, obsługującego wielu dużych podmiotów z różnorodnymi technologiami IT w użyciu (outsourcing; DPS).
  • Udział w zaawansowanych projektach o skali międzynarodowej
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych w wybranych technologiach (m. in. Microsoft, VMware, VEEAM, Oracle, SUSE Linux)”

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • owoce
  • spotkania integracyjne

INTRATEL Sp. z o.o.

Intratel od 1997 roku integruje rozwiązania informatyczne, łącząc wiedzę inżynierską z profesjonalnym doradztwem w zakresie strategii IT. Specjalizujemy się w dobieraniu, wdrażaniu i optymalizowaniu technologii tak, aby jak najlepiej służyła ona celom wyznaczonym przez klienta.

Firma ma na swoim koncie ponad 1000 zrealizowanych projektów. Szerokie kompetencje integratorskie i współpraca z wiodącymi partnerami technologicznymi pozwalają na dostarczanie rozwiązań o światowym standardzie.

Kompetencje naszych inżynierów potwierdzają certyfikaty Microsoft, VMware, SUSE Linux, Sonicwall, ITIL i inne. Intratel jest Tytanowym Partnerem Dell Technologies, wdraża wszystkie produkty tej firmy i zatrudnia największą w Polsce liczbę inżynierów certyfikowanych przez Dell.

Inżynier Systemowy (specjalizacja – systemy Windows), Białystok