Logo Pracuj.pl

Inżynier systemowy w kulturze DevOps

Comarch SAO firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Linux

Mile widziane

  • Docker

  • Ansible

  • OpenStack

  • Kubernetes

  • Bash

  • Python

  • Perl

  • Java

  • JavaScript

System operacyjny

O projekcie

Chcesz pracować przy projektach, w których będziesz wspierać środowiska testowe, deweloperskie oraz produkcyjne? Lubisz wyzwania i chcesz się ciągle rozwijać? Sprawdź naszą ofertę i dołącz do naszego zespołu! Szukamy inżynierów-pasjonatów nowych technologii oraz dobrych praktyk DevOps, którzy zaangażują się we wsparcie zespołów programistycznych w przygotowaniu rozwiązań systemowych.

Twój zakres obowiązków

  • Aktywny udział w rozwiązywaniu problemów systemowych
  • Odpowiedzialność za budowanie oraz utrzymywanie środowisk wewnętrznych dla zespołów developerskich
  • Konfiguracja, administracja i monitorowanie efektywności działania systemów działających pod rygorem dużej wydajności i dostępności
  • Rozwój skryptów i narzędzi monitorujących działanie systemów produkcyjnych
  • Automatyzacja oraz rozwój procesów CI/CD

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne lub pokrewne
  • Praktyczne doświadczenie w administracji systemami operacyjnymi Linux
  • Wiedza z zakresu: konfiguracji i administracji serwerów WWW/serwerów aplikacyjnych/baz danych, kontenerów (Docker), oprogramowania do zastosowań chmurowych OpenStack i Kubernetes oraz automatyzacji pracy z wykorzystaniem IaC (Ansible, Terraform)
  • Dobra znajomość przynajmniej jednego języka skryptowego (Bash, Perl, Python)
  • Mile widziana umiejętność programowania w języku JAVA/JavaScript

To oferujemy

  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Szansa nauki od najlepszych – w Comarch pracuje wielu specjalistów

Aktualne oferty pracodawcy
D/pr

Inżynier systemowy w kulturze DevOps, Gdańsk