Ta oferta pracy jest nieaktualna od 576 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier systemowy - wdrożeniowiec

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 27.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Podstawowym zakresem działania Firmy Infomex jest dostarczanie usług związanych z kompleksową realizacją przedsięwzięć informatycznych polegających na integracji niezbędnego, w tym procesie, sprzętu komputerowego, oprogramowania i systemów telekomunikacyjnych. Firma Infomex działa na rynku od 1994 roku. Dzięki umiejętnemu zarządzaniu i odpowiedniemu inwestowaniu nadwyżek finansowych spółki, z roku na rok wzrastała pozycja firmy na rynku. Po przekształceniu się Firmy w 2002r ze Spółki Cywilnej na Spółkę z Ograniczoną Odpowiedzialnością jesteśmy jedną z najlepiej prosperujących i najszybciej rozwijających się firm w branży Informatycznej na terenie południowej Polski.

    Miejsce pracy: Wrocław

    Zadania:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie, wdrażanie i administrację środowisk u naszych klientów.

    Zakres administracji obejmuje konfigurację i utrzymanie działania różnych usług i środowisk opartych na systemach operacyjnych Windows i Linux.

    Prace administracyjne obejmują konfigurację, bieżącą obsługę, monitoring, tworzenie dokumentacji, identyfikację i rozwiązywanie problemów oraz inne zlecone czynności.

    Wymagania:

    • znajomość macierzy dyskowych (HP 3PAR,NatApp, EMC), serwerów i zabezpieczania danych (backup)
    • znajomość Vmware, Hyper-V lub KVM potwierdzona certyfikatami, znajomość innych technik wirtualizacji będzie dodatkowym atutem
    • umiejętność instalacji, konfiguracji i zaawansowanej administracji OS Windows i/lub Linux Serwer
    • bardzo dobra znajomość działania sieci LAN/WAN, protokołów i standardów sieciowych, m.in: routing (w tym dynamiczny), switching, VPN, VLAN, STP, 802.1X, itp.
    • doświadczenie w administracji i konfiguracji urządzeń sieciowych (routery, przełączniki, firewalle, UTM, WAF, LB),
    • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji technicznej,
    • dobra organizacja oraz metodyczne podejście do pracy,
    • umiejętność pracy w zespole i realizacji założonych projektów,
    • umiejętność pracy pod presją czasu, wykonywania wielu zróżnicowanych zadań oraz wyznaczania priorytetów,
    • umiejętność analitycznego myślenia oraz szybkiego identyfikowania i rozwiązywania problemów
    • chęć ciągłego doskonalenia umiejętności.

    Oferujemy:

    • ciekawe projekty,
    • możliwość zdobycia dodatkowego doświadczenia,
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia,
    • otwartość na Twoje pomysły,
    • możliwość udziału w specjalistycznych szkoleniach,
    • dobrą atmosferę w pracy.

    Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać klikając APLIKUJ na dole ogłoszenia.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane aplikacje.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.