Inżynier Systemowy Wsparcia Biznesowego

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-09-05
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 2017-10-05)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

w Dziale Business Service i Projekty

Centrala Wrocław, al. Armii Krajowej 47

Jesteśmy jednym z największych międzynarodowych przedsiębiorstw handlowych. Dynamicznie się rozwijamy, osiągamy coraz lepsze wyniki i zawsze gramy fair. Inwestujemy w rozwój każdego pracownika, stawiamy na motywację i zaangażowanie. Oferujemy możliwości, wyzwania i stabilną przyszłość.

Twoje zadania:

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za drugi poziom wsparcia, czyli tzw. 2nd Level Support. Do Twoich obowiązków należeć będzię obsługa klientów wewnętrznych, pracowników centrali, magazynów i marketów, a także współpraca z partnerami zewnętrznymi oraz realizacja projektów: bieżące wsparcie prac projektowych krajowych i międzynarodowych, testy, wdrożenia rozwiązań. W Twoich rękach będzie również wspieranie w pracy użytkowników w zakresie funkcjonowania systemów informatycznych, pomoc użytkownikom systemów komputerowych w zakresie rozwiązywania problemów związanych z systemem oraz urządzeniami, samodzielne rozwiązywanie problemów użytkowników związanych ze sprzętem komputerowym oraz z funkcjonowaniem systemu informacyjnego. Twoim zadaniem będzie również dokonywanie modyfikacji w systemach informacyjnych wynikających z bieżących potrzeb użytkowników.

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia informatycznego
  • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobrej znajomości zagadnień dotyczących systemów komputerowych oraz urządzeń peryferyjnych
  • dokładności, skrupulatności i rzetelności w działaniu
  • wysokiej kultury osobistej
  • znajomości systemów kasowych i gospodarki towarowej - mile widziane
  • doświadczenia w dziale wsparcia użytkowników: „Help Desk", „Service Desk", itp. - mile widziane
  • doświadczenia w pracy w kontaktach z użytkownikami systemów komputerowych - mile widziane.

Zapewniamy Ci:

  • odpowiedzialne i ciekawe wyzwania
  • rozwój poprzez różnorodność zadań
  • zaufanie i uznanie oraz możliwość awansu
  • dynamikę pracy w zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny
  • nowoczesne i przyjazne miejsce pracy.

Aplikacja powinna zawierać klauzulę następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r."

Czekamy właśnie na Ciebie!

www.kaufland.pl/kariera

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się