Logo Pracuj.pl

Inżynier Systemu - System drzwi wejściowych

PESA Bydgoszcz SAO firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

PESA Bydgoszcz SA

Zygmunta Augusta 11

Bydgoszcz

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wymagań normatywnych i wymagań klienta
  • Przygotowanie wymagań dla poddostawców i przeprowadzanie z nimi uzgodnień
  • Opracowanie dokumentacji projektowej zgodnie z przyjętymi standardami
  • Wsparcie w budowie pojazdu, jego uruchomieniu i badaniach homologacyjnych
  • Wsparcie techniczne serwisu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub student ostatniego roku na kierunku mechanika, automatyka lub pokrewne
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność pracy zespołowej

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień elektryki i sterowania będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość oprogramowania SolidWorks, Catia

To oferujemy

  • Możliwość pracy w zespole specjalistów tworzonym przez ludzi z pasją,
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy

Inżynier Systemu - System drzwi wejściowych, Zygmunta Augusta 11, Bydgoszcz