Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier szkoleniowy - Doradca techniczny

Wolf Technika Grzewcza Sp. z o.o.

Sokołowska 36

Sokołów (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie i prowadzenie szkoleń technicznych – wewnętrznych i zewnętrznych z branży techniki grzewczej, wentylacyjnej i klimatyzacyjnej.

  • Wsparcie techniczne pozostałych działów firmy.

  • Współpraca przy tworzeniu materiałów szkoleniowych, prezentacji i innej dokumentacji technicznej.

  • Czynne wspieranie sprzedaży produktów i usług.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (preferowane wykształcenie wyższe, kierunkowe).

  • Znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym (szkolenia produktowe w Niemczech).

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Wiedza teoretyczna i praktyczna dotycząca produktów w/w branż, ukierunkowane na pompy ciepła.

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Gotowość do wyjazdów służbowych.

  • Nastawienie na realizację celu i determinacja w jego osiągnięciu.

  • Znajomość oprogramowania MS Office.

  • Umiejętność pracy w zespole i gotowość do wykonywania określonych zadań.

  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o prace na pełny etat (możliwe również inne formy zatrudnienia).

  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w zespole otwartym na nowe wyzwania klimatyczne.

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej.

  • Dodatkowe benefity (opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie).

  • Pakiet profesjonalnych szkoleń wdrażających do pracy i podnoszących kwalifikacje.

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon).

  • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy.

O nas

Firma WOLF TECHNIKA GRZEWCZA Sp. z o.o. będąca częścią firmy WOLF GmbH, renomowanego producenta i dystrybutora rozwiązań w zakresie urządzeń grzewczych, klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko: