Inżynier Technicznego Wsparcia Sprzedaży

  • Grudziądz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 09.11.2018
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 09.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jeżeli:

    • Lubisz wyzwania zawodowe
    • Jesteś samodzielny w realizacji projektów
    • Chcesz się rozwijać w zakresie konstrukcji i technologii przemysłowych
    • Lubisz rozmowy z klientami i pracę w zespole
    PRACA W NASZEJ FIRMIE JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!!!

    Hydro-Vacuum S.A. to jedna z największych firm produkujących pompy i systemy pompowe. Z uwagi na ciągły rozwój produktów i zdobywanie nowych rynków zbytu obecnie prowadzimy nabór na stanowisko:
    Miejsce pracy: Grudziądz

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Dostęp do nowoczesnych technologii
    • Szkolenia wspierające Twój rozwój zawodowy
    • Finansowe wsparcie socjalne
    • Pracę w zgranym zespole profesjonalistów

    Zakres obowiązków:

    • dobór pomp i systemów pompowych
    • sporządzanie ofert technicznych oraz wsparcie dla działu handlowego i wycen w zakresie proponowanych rozwiązań
    • monitorowanie wyników przetargów i współodpowiedzialność za realizację sprzedaży
    • ścisła współpraca z działem R&D w zakresie zapotrzebowania rynku na nowe rozwiązania
    • udział w procesie projektowania oraz w spotkaniach z klientami

    Oczekiwania wobec kandydatów:

    • studia wyższe (mile widziany kierunek ochrony środowiska, inżynieria środowiska lub mechanika (budowa maszyn, energetyka itp.)
    • znajomość zasad rysunku technicznego i podstaw konstrukcji oraz technologii maszyn
    • mile widziana znajomość systemów CAD 2D
    • zdolność do samodzielnego i kreatywnego rozwiązywania problemów technicznych
    • chęć nauki i podnoszenia kwalifikacji
    • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dużym atutem
    CV można składać za pomocą przycisku.

    Więcej informacji udzielimy telefonicznie.

    Prosimy o umieszczenie klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.