Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Techniczno Sprzedażowy

LEBO recruitment

  • łódzkie

  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
 LEBO recruitment - ponad 14 lat w HVAC, ponad 140 Klientów HVAC, dla swojego Klienta z branży HVAC i około HVAC poszukuje kandydatów na stanowisko :

Ogólny Zakres Obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów, aktywna sprzedaż produktów
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z kontrahentami
  • Prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych
  • Sporządzanie ofert techniczno-handlowych
  • Prowadzenie szkoleń, działań marketingowych
  • Wsparcie działań inwestycyjnych i technicznych
  • Raportowanie wyników, Analiza działań firm konkurencyjnych

Oczekiwania/ Wymagania:

  • Znajomość branży HVAC
  • Znajomość biur projektowych, inwestorów, generalnych wykonawców
  • Umiejętności sprzedażowe, handlowe i negocjacyjne
  • Prawo jazdy kat. B

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych wraz z numerem referencyjnym oraz klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

LEBO recruitment - łowcy doskonali
www.lebo-hr.pl
nr certyfikatu 4287

Ogłoszenie archiwalne