Oferta pracy

Inżynier techniczny

Gulermak Agir Sanayi Insaat Ve Taahhut A.S. Oddział w PolsceO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Opis stanowiska

Współpracuje z koordynatorem prac projektowych przy pracach projektowych drogi ekspresowej

  • Wspiera koordynatora prac projektowych, wykonując między innymi następujące czynności:
    • przygotowywanie przedmiarów,
    • przegląd pakietów projektowych,
    • sporządzanie oficjalnych pism,
    • dostarczanie rysunków projektowych zgodnie z zapotrzebowaniem zespołu technicznego,
    • przygotowywanie zestawień kontrolnych
  • Weryfikuje pakiety projektowe przygotowane przez podwykonawcę projektowego pod kierunkiem koordynatora prac projektowych,
  • Zajmuje się koordynacją przepływu informacji między Podwykonawcą Projektu, członkami zespołu Wykonawcy, Inżyniera, Zamawiającego i innych stron trzecich,
  • Bierze udział w koordynacji procesu zatwierdzania pakietów projektowych przez Inżyniera, Zamawiającego i inne strony trzecie,
  • Utrzymuje kontakt i uczestniczy w spotkaniach z Podwykonawcą Projektu, członkami zespołu Wykonawcy, Inżyniera, Zamawiającego i innymi osobami trzecimi.

Oczekiwania:

  • Inżynier budownictwa.
  • Doświadczenie przy dużych projektach drogowych, projektach budowy dróg ekspresowych.
  • Preferowane posiadanie uprawnień projektanta w zakresie wskazanych branży.
  • Wiedza w zakresie projektowania dróg publicznych (np. projekt drogowy, uzbrojenie, obiekty inżynierskie, mosty, tunele, itp.).
  • Umiejętność czytania oraz interpretowania rysunków oraz specyfikacji technicznych.
  • Dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietów MS Office, AutoCAD
  • Doskonałe umiejętności komunikowana się w piśmie i mowie.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku przy ciekawym, unikalnym projekcie,
  • Opieka medyczna po ukończeniu 1 roku współpracy,
  • Możliwość korzystania z obiektów sportowych w ramach multisport,
  • Dodatkowe szkolenia,
  • Eventy okolicznościowe związane ze świętami polskimi i tureckimi,
  • Owocowe dni.
Consent for Future Recruitment:

I consent to the processing by Gülermak Agır Sanayi İnşaat ve Taahhüt A.Ş., Gülermak Sp. z o. o., Mosty Łódź S.A. GLM Kraków Gülermak Ağır Sanayi İnşaat ve Taahhüt A.Ş. GP Mosty Gulermak Agir Sanayi Insaat Ve Taahhut A.S. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.  spółka cywilna, AGP Metro Polska, GLM Tramwaj Gülermak Ağır Sanayi İnşaat ve Taahhüt A.Ş. of my personal data included in the recruitment application for the purposes of future recruitment.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy