Logo Pracuj.pl

Inżynier - Technik chłodnictwa CO2

WEST FROST SP. Z O.O.O firmie

10 000–15 000
brutto / mies.
  • lubelskie
    lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Diagnoza przyczyn awarii w instalacjach CO2 i freonowych
  • Inspekcja zdalna - monitoring oraz na obiekcie
  • Wsparcie techniczne dla serwisantów firmy
  • Szkolenie pracowników serwisu
  • Rozruchy nowych instalacji chłodniczych

Nasze wymagania

  • Doskonała znajomość w diagnozowaniu przyczyn powstałych awarii w instalacja chłodniczych CO2 i Freonowych
  • Znajomość sterowników Danfos, Carel, Dixel, Wurm oraz innych
  • Umiejętności dydaktyczne
  • Transparentność i życzliwość w stosunku do współpracowników oraz klientów
  • Umiejętność czytania rysunków i schematów technicznych
  • Znajomość programów do monitorowania instalacji chłodniczych
  • Prawo jazdy B i umiejętność prowadzenia samochodu
  • Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie całej Polski
  • Język angielski techniczny
  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Wysokie wynagrodzenie
  • Samochód służbowy
  • Szkolenia w kraju i zagranicą

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • możliwość uzyskania uprawnień

WEST FROST SP. Z O.O.

Firma jest firmą rodzinną i działa na rynku od 32 lat. Od ponad 12 lat projektujemy, montujemy, serwisujemy i monitorujemy instalacje chłodnicze CO2 oraz freonowe, instalacjami freonowymi zajmujemy się od powstania firmy. W 2015 roku firma przyczyniła się do powstania klasy w zakresie chłodnictwa gdzie można zdobyć zawód Technik Chłodnictwa i Klimatyzacji. Firma nasza miała ogromny wkład w wyposażeniu stanowisk i pomieszczeń szkoleniowych na poziomie europejskim.

Projektujemy instalacje chłodnicze i uczestniczymy w przetargach. Serwisujemy i monitorujemy instalacje chłodnicze. Obecnie do wachlarza usług wprowadziliśmy sprzedaż i montaż pomp ciepła oraz fotowoltaiki. Zajmujemy się także montażem klimatyzacji

Inżynier - Technik chłodnictwa CO2, lubelskie