Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier - Technik chłodnictwa CO2

WEST FROST SP. Z O.O.

10 00015 000 brutto / mies.
  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Diagnoza przyczyn awarii w instalacjach CO2 i freonowych

  • Inspekcja zdalna - monitoring oraz na obiekcie

  • Wsparcie techniczne dla serwisantów firmy

  • Szkolenie pracowników serwisu

  • Rozruchy nowych instalacji chłodniczych

Nasze wymagania

  • Doskonała znajomość w diagnozowaniu przyczyn powstałych awarii w instalacja chłodniczych CO2 i Freonowych

  • Znajomość sterowników Danfos, Carel, Dixel, Wurm oraz innych

  • Umiejętności dydaktyczne

  • Transparentność i życzliwość w stosunku do współpracowników oraz klientów

  • Umiejętność czytania rysunków i schematów technicznych

  • Znajomość programów do monitorowania instalacji chłodniczych

  • Prawo jazdy B i umiejętność prowadzenia samochodu

  • Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie całej Polski

  • Język angielski techniczny

  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Wysokie wynagrodzenie

  • Samochód służbowy

  • Szkolenia w kraju i zagranicą

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • możliwość uzyskania uprawnień

Firma jest firmą rodzinną i działa na rynku od 32 lat. Od ponad 12 lat projektujemy, montujemy, serwisujemy i monitorujemy instalacje chłodnicze CO2 oraz freonowe, instalacjami freonowymi zajmujemy się od powstania firmy. W 2015 roku firma przyczyniła się do powstania klasy w zakresie chłodnictwa gdzie można zdobyć zawód Technik Chłodnictwa i Klimatyzacji. Firma nasza miała ogromny wkład w wyposażeniu stanowisk i pomieszczeń szkoleniowych na poziomie europejskim.

Projektujemy instalacje chłodnicze i uczestniczymy w przetargach. Serwisujemy i monitorujemy instalacje chłodnicze. Obecnie do wachlarza usług wprowadziliśmy sprzedaż i montaż pomp ciepła oraz fotowoltaiki. Zajmujemy się także montażem klimatyzacji

Przewiń do profilu firmy