Oferta pracy

Inżynier / Technik ds. Industrializacji

Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Zakład w Bielsku BiałejO firmie

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie do produkcji nowych referencji,

  • Zapewnienie jakości procesu technologicznego (w szczególności procesu lutowania),

  • Projektowanie narzędzi, przyrządów i materiałów pomocniczych do procesu produkcyjnego,

  • Ustawienia i kontrola parametrów procesu,

  • Usprawnienia i rozwój procesów technologicznych,

  • Nadzór nad pracami podległych grup FMEA,

  • Tworzenie i weryfikacja dokumentacji stanowiskowej,

  • Nadzór nad prawidłową pracą maszyn i urządzeń w podległym obszarze,

  • Nadzór nad instalacją nowych maszyn i urządzeń.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na pokrewnym stanowisku (najchętniej w przemyśle motoryzacyjnym),

  • Wykształcenie techniczne,

  • Znajomość procesów produkcyjnych,

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

  • Zdolności organizacyjne, inicjatywa i umiejętność współpracy,

  • Umiejętność planowania i realizowania działań.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji,

  • Stabilną i odpowiedzialną pracę,

  • Ubezpieczenie grupowe NW,

  • Pakiet socjalny, Karta Multisport,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz przyjazną atmosferę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Zakład w Bielsku Białej

Hutchinson Poland Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu posiadającego 90 zakładów w 22 krajach świata. Do zakładów w Bielsku- Białej i w Mazańcowicach, produkujących przewody klimatyzacyjne.

Przewiń do profilu firmy