Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier - Technik przygotowania produkcji w inwestycjach budowlanych

P.P.U. "MIRS" Sp. z o.o.

Kasztanowa 3

Spalice (pow. oleśnicki)

Twój zakres obowiązków

Firma MIRS Sp. z o.o. aktualnie poszukuje pracowników na stanowisko:

Inżynier/Technik przygotowania produkcji w inwestycjach budowlanych

Miejsce pracy: Oleśnica

Opis stanowiska:

- analizowanie dokumentacji technicznej związanej z procedurą wyboru dostawców i podwykonawców,

- przygotowywanie planu zakupu,

- tworzenie zapytań ofertowych; analiza porównawcza ofert,

- prowadzenie negocjacji techniczno-finansowych z potencjalnymi dostawcami i wykonawcami,

- uaktualnianie branżowej listy podwykonawców oraz dostawców,

- koordynowanie rozliczeń finansowych z dostawcami i podwykonawcami.

- Udział w negocjacjach,

- Analiza SIWZ oraz przygotowanie ofert do przetargów Publicznych,

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub wysłanie CV

Telefon kontaktowy: 501-220-955

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego lub średniego – budowlane

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomość branży budowlanej (generalne wykonawstwo),

  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej,

  • umiejętność wyszukiwania, analizy i porównywania informacji,

  • Znajomości programu kosztorysowego Norma, Autocad

To oferujemy

  • Atrakcyjne stawki

  • Umowę o pracę

  • Praca 1-ZMIANOWA