Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier – technik serwisu elektronicznego

Arfido Sp. z o.o.O firmie

  • Chyby (pow. poznański)

    Chyby (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Osoba ta będzie odpowiedzialna za montaż naszych urządzeń u Klienta w Polsce i za granicą, ich uruchomienie i konfigurację, będzie przeprowadzać szkolenia z ich obsługi a także odpowiadać za ich serwis.

Potrzebna do tego celu będzie umiejętność posługiwania się elektronarzędziami – ale przede wszystkim praktyczna wiedza z zakresu montażu urządzeń elektrycznych i elektronicznych oraz z zakresu lokalnych sieci teleinformatycznych, konfigurowania systemów operacyjnych i baz danych.

Praca jest ciekawa, umożliwia kontakt z najlepszymi w tej branży specjalistami o największym w Polsce doświadczeniu. Kładziemy nacisk na rozwój i zdobywanie wiedzy w dziedzinie, którą sami tworzymy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne kierunku elektrotechnika lub elektronika lub w trakcie nauki. Dopuszczamy, że samouk z innym wykształceniem będzie posiadał potrzebną do wykonywania powyższych zadań wiedzę, lecz musi to udowodnić podczas rozmowy wstępnej,

  • posiadanie wiedzy z dziedziny elektroniki i informatyki,

  • umiejętność montażu podzespołów komputerowych i elektronicznych i posługiwania się lutownicą,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • czynne prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • telefon, komputer, samochód służbowy,

  • opiekę medyczną LUX MED.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

Arfido Sp. z o.o.

Firma Arfido, lider w zastosowaniach technologii RFID w systemach bibliotecznych.

Przewiń do profilu firmy