Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier/Technik Serwisu

  • łódzkie
  • Specjalista
  • 16.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma ProMinent Dozotechnika Sp. z o.o. z siedzibą w Mirkowie wiodący producent pomp dozujących oraz systemów uzdatniania i dezynfekcji wody poszukuje kandydatów do pracy

    Miejsce pracy: cała Polska

    Obowiązki:

    • montaż, serwis, konserwacja urządzeń u klienta,
    • wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych,
    • przygotowywanie ofert serwisowych,
    • dokumentowanie przeprowadzonych prac,
    • udzielanie wsparcia serwisowego i technicznego dla klientów.

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne – preferowane: mechanika, automatyka, mechatronika, elektronika
    • znajomość technologii uzdatniania wody i procesów przemysłowych,
    • dobra znajomość języka angielskiego (preferowany) lub niemieckiego,
    • dyspozycyjność,
    • posiadanie prawa jazdy kategorii B,
    • posiadanie uprawnień elektrycznych SEP do 1 kV,
    • umiejętność analizy oraz rozwiązywania problemów technicznych,
    • umiejętność posługiwania się schematami technologicznymi i elektrycznymi,
    • gotowość do częstych wyjazdów krajowych,
    • samodzielność, odpowiedzialność i terminowość wykonywanych zadań,
    • doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku.

    Oferujemy:

    • pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (szkolenia w kraju i zagranicą),
    • niezbędne narzędzia pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.