Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier - Technik Serwisu

Coleman International Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja, uruchamianie i naprawa urządzeń u klienta, w zakładach przemysłowych

  • Przeglądy techniczne

  • Wsparcie techniczne dla działu handlowego

  • Montaż i naprawa urządzeń

  • Szkolenia i konsultacje techniczne z zakresu obsługi i naprawy

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej

  • Udział w targach i wystawach w charakterze konsultanta ds. technicznych

  • Praca na terenie województwa mazowieckiego oraz wyjazdy służbowe na terenie całego kraju (siedziba firmy w Warszawie)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne – mechanika, mechatronika, robotyka, automatyka, elektronika

  • znajomość j. angielskiego (udział w szkoleniach zagranicznych, korzystanie z dokumentacji producenta)

  • Umiejętności manualne (naprawy, majsterkowanie etc.)

  • Dodatkowym atutem jest umiejętność programowania oraz znajomość programów ERP;

  • Prawo jazdy i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

  • Komunikatywność, dyspozycyjność, wysoka motywacja do pracy

  • Samodzielność i inicjatywa w pracy, umiejętności organizacji i zarządzania własnym czasem

  • Zdolność pracy pod presją

  • Komunikatywność, umiejętności interpersonalne

  • Dyspozycyjność, gotowość do częstych podróży

  • Doświadczenie w pracy o podobnym profilu

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku – firma działa od 1990 roku

  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami w różnych sektorach produkcji

  • Szkolenia techniczne i produktowe w zakresie innowacyjnych rozwiązań wdrażanych przez światowych liderów

  • Możliwość rozwoju osobistego i kształcenia

  • Pracę w przyjaznym, otwartym i dynamicznym zespole, w międzynarodowym środowisku

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy

  • Fundusz socjalny (np. karty Multisport, możliwość dokształcania)

  • Przewidywany okres zatrudnienia – od zaraz

Coleman International Sp. z o.o.

Firma Coleman International działa od ponad 25 lat w branży znakowania i etykietowania produktów. Jesteśmy przedstawicielem międzynarodowych firm o światowej renomie, liderów w technologii znakowania; www.coleman.pl.

Przewiń do profilu firmy