Oferta pracy

Inżynier - Technik utrzymania ruchu

AKS ZIELONKA SKWIERCZYŃSCY sp.j.O firmie

  • Ossów (pow. wołomiński), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

Producent z branży elektrotechnicznej działający na rynku od 1984 r., specjalizujący się w produkcji przewodów elektroenergetycznych i profili elektroinstalacyjnych wraz z osprzętem zatrudni:

Główne obowiązki:

  • zapewnienie prawidłowej eksploatacji oraz ciągłości działania maszyn i linii produkcyjnych,
  • wdrażanie najnowszych standardów technicznych i technologicznych w celu zapewnienia najwyższej jakości produkowanych wyrobów,
  • optymalizacja pracy maszyn i linii produkcyjnych oraz wdrażanie usprawnień w celu podniesienia ich wydajności, kontrola jakości wyrobów,
  • wykrywanie i usuwanie awarii elektrycznych/mechanicznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie: elektromechanik – mechatronik – elektryk automatyk.
  • Uprawnienia SEP do 1 kV.
  • Miejsce pracy: Ossów, 05-230 Kobyłka (k/Warszawy)

Oferujemy:

  • pracę w firmie o wysokiej renomie i ugruntowanej pozycji na rynku od 1984 r.,
  • umowa o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

W życiorysie zawodowym (CV) prosimy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy