Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier - Technik w Laboratorium Badawczym

STOWARZYSZENIE ELEKTRYKÓW POLSKICH BIURO BADAWCZE ds. JAKOŚCI

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Mariana Rapackiego 13

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie badań elektrycznych, materiałowych, wytrzymałościowych, fizycznych wyrobów kabli i przewodów niskiego/średniego napięcia (Lublin)

  • wykonywanie badań wyrobów elektroinstalacyjnych i oświetleniowych (Warszawa) i/lub wykonywanie badań fotometrycznych wyrobów oświetleniowych (Warszawa; wykształcenie: technika świetlna) lub wykonywanie sprawdzeń sprzętu pomiarowego oraz stanowisk badawczych (Warszawa)

  • wykonywanie badań aparatów elektrycznych niskiego napięcia, m.in. badania elektryczne, mechaniczne, fizyczne, materiałowe, środowiskowe, funkcjonalne sprzętu AGD, aparatury łączeniowej, zabezpieczeń, automatyki itp. (Lublin)

  • sprawowanie opieki nad powierzonym wyposażeniem pomiarowym oraz stanowiskami badawczymi - tworzenie i aktualizowanie instrukcji stanowiskowych (Warszawa)

  • opracowywanie protokołów badań

  • odpowiedzialność za powierzoną dokumentację oraz akta prowadzonych spraw

  • odpowiedzialność za terminową i efektywną realizację przydzielonych zadań

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe o specjalności: elektrotechnika, elektronika, technika świetlna, mechatronika, inżynieria materiałowa, metrologia, inżynieria produkcji lub pokrewne

  • znajomość jęz. angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z norm przedmiotowych

  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office

  • rzetelność, dokładność, precyzja i samodzielność w pracy

  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • doświadczenie w wykonywaniu badań w laboratorium akredytowanym będzie dodatkowym atutem

  • doświadczenie w wykonywaniu badań fotometrycznych będzie dodatkowym atutem (Warszawa)

To oferujemy

  • praca w stabilnej finansowo firmie z wieloletnim doświadczeniem

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • szkolenia oraz możliwości dalszego rozwoju kompetencji zawodowych

  • możliwość zdobywania dodatkowych uprawnień i rozwoju w strukturach firmy

  • elastyczne godziny pracy

  • 3 stopniowy system premiowy / miesięczny, kwartalny, roczny /

  • pakiet socjalny – dofinansowanie wypoczynku pracownika

  • możliwość objęcia grupowym ubezpieczeniem na życie

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • dofinansowanie wypoczynku

SEP – BBJ należy do grona najstarszych placówek na świecie / od 1933 roku /, działających w obszarze oceny zgodności wyrobów elektrycznych. Od początku istnienia działa w strukturach Stowarzyszenia Elektryków Polskich, jako wyodrębniona agenda gospodarcza. Działalność SEP – BBJ jest szeroko uznawana na forum międzynarodowym. Działamy w ramach wielostronnych porozumień jednostek certyfikujących i laboratoriów badawczych: ogólnoświatowym IECEE – CB Scheme i europejskim ETICS – (CCA, ENEC, ENEC Plus i HAR). Kompetencje SEP – BBJ potwierdzają certyfikaty Polskiego Centrum Akredytacji oraz certyfikaty wyżej wymienionych organizacji międzynarodowych.

Nasze trzy akredytowane laboratoria znajdują się w dwóch lokalizacjach:

Warszawa - Laboratorium Sprzętu Elektroinstalacyjnego, Elektronicznego i Oświetleniowego

Lublin - Laboratorium Aparatów Niskiego Napięcia

- Laboratorium Kabli i Przewodów

www.bbj.pl

Przewiń do profilu firmy