Ta oferta pracy jest nieaktualna od 129 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Technolog ds. Kosztorysowania

  • Tychy, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-07-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Glass-Service Sp. z o.o. Sp.k. w Tychach, woj. Śląskie poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Tychy

    Zakres obowiązków:

    • Opracowywanie kalkulacji wyrobu
    • Opracowywanie technologii wykonania wyrobu
    • Sporządzanie dokumentacji projektowej
    • Optymalizacja i standaryzacja procesów produkcyjnych

    Kandydat powinien spełniać następujące wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (może być student ost. roku)
    • Dobra znajomość rysunku technicznego
    • Umiejętność pracy w grupie
    • Znajomość programów wspierających projektowanie (CAD)
    • Mile widziani kandydaci kierunków takich jak Mechanika i Budowa Maszyn / Inżynieria Produkcji itp.
    Oferujemy:
    • Bardzo Interesującą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat
    • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne
    • Możliwość realizacji ambitnych zadań
    • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Atrakcyjne świadczenia z zakresu ubezpieczenia pracowniczego i opieki zdrowotnej
    • Benefity pozapłacowe: karta MultiSport
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.