Oferta pracy

Inżynier Technolog

ERBUD INDUSTRY Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza dokumentacji technicznej (schematy technologiczne P&ID, projekt podstawowy, projekt budowlany, itp.) w zgodności z Kontraktem oraz normami / standardami;

  • Koordynacja oraz nadzór techniczny nad robotami budowlanymi w branży mechanicznej i technologicznej;

  • Dokonywanie odbiorów w zakresie branży mechanicznej i technologicznej;

  • Doradztwo techniczne w branży technologicznej;

  • Kontrola nad realizacją prac w zgodności z projektem, technologią montażu oraz harmonogramem realizacji;

  • Uczestnictwa w spotkaniach branżowych;

  • Przygotowywanie oficjalnych dokumentów (notatki ze spotkań, pisma, itp.);

  • Przygotowywanie miesięcznych raportów z przebiegu postępu prac inwestycji;

  • Weryfikacja kompletności dokumentacji wykonawczej, powykonawczej (aktualizacja oraz archiwizacja).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe: energetyka/mechanika i budowa maszyn lub pokrewne;

  • Biegłość w obsłudze komputera, a zwłaszcza Auto CAD, MS Project, MS Excel, MS Word z umiejętnością czytania rysunków technicznych i schematów technologicznych;

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym;

  • Dobra organizacja, odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań;

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie, realizującej ciekawe projekty technologiczne i energetyczne;

  • Pakiet opieki socjalnej (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do aktywności sportowych, ZFŚS)

  • Możliwość rozwoju zawodowego, w tym szkolenia merytoryczne i językowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

ERBUD INDUSTRY Sp. z o.o.

ERBUD INDUSTRY to Spółka wchodząca w skład jednej z czołowych grup budowlanych w Polsce, realizująca wymagające projekty budowlane w segmencie inżynieryjno-energetycznym. Grupa, od ponad 30 lat działa na rynku polskim oraz na rynkach innych krajów Unii Europejskiej.

Przewiń do profilu firmy