Pfeifer & Langen Polska

Inżynier Technolog

Pfeifer & Langen PolskaO firmie

  • Rawicka 44, Miejska Górka
    Miejska Górka, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 12 dni
    do: 20 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Rawicka 44

Miejska Górka

Twój zakres obowiązków

  • analizę procesu technologicznego i proponowanie rozwiązań mających na celu ich doskonalenie

  • inicjowanie i realizację projektów optymalizujących procesy produkcyjne celem zapewnienia bezpieczeństwa i higieny pracy oraz wysokiej jakości produktu a także poprawy założonych celów biznesowych i wydajności produkcji

  • prowadzenie i uczestnictwo w projektach inwestycyjnych

  • prowadzenie sprawozdawczości technicznej

  • zapewnienie wsparcia dla Operatorów w celu skutecznego prowadzenia procesów produkcyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, związane z technologią produkcji żywności (mile widziane cukrownictwo), technologią chemiczną, lub inżynierią produkcji

  • doświadczenie zawodowe w technologii produkcji w branży spożywczej (warunek konieczny)

  • dobrą znajomość języka angielskiego

  • bardzo dobrą znajomość MS Office (Excel i Power Point)

  • znajomość systemu SAP

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych

  • szkolenia wprowadzające na stanowisko

  • pakiet socjalny

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Znacie nas przede wszystkim jako producenta marki Diamant - lidera branży cukrowniczej. Od 150 lat osładzamy codzienność naszymi produktami. Rozwijamy się dzięki naszym pracownikom. Doceniamy ich zaangażowanie, dbamy o bezpieczeństwo i satysfakcję.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje