Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1215 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Technolog (obróbka metali)

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2015-03-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy ekspertów związanych z obróbką metali.

    Miejsce pracy: Wrocław
    PL/CNC

    Opis Stanowiska

    • analiza procesów obróbczych oraz ich usprawnianie
    • tworzenie dokumentacji technicznej
    • szkolenie operatorów
    • uczestniczenie w uruchamianiu nowych projektów
    • współpraca z innymi działami (utrzymanie ruchu, jakość oraz operatorzy)

    Wymagania

    • doświadczenie w procesach obróbki metali (frezowanie, gwintowanie, szlifowanie)
    • znajomość oprogramowania maszyn (Sinumeric, Siemens)
    • wykształcenie wyższe techniczne
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego

    Oferujemy

    • możliwość rozwoju w strukturach firmy
    • międzynarodowe środowisko pracy
    • ciekawe techniczne wyzwania
    • szkolenia i wysokie standardy pracy
    • atrakcyjny pakiet benefitów (premie, opieka medyczna, pakiet sportowy, pakiet kulturalny, dofinansowanie do posiłków itp.)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia (nr licencji 3260)
    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.
    Devonshire Warszawa
    Al. Jerozolimskie 56C
    00-803 Warszawa
    tel. +48 22 820 93 60
    biuro@devonshire.pl

    Devonshire Wrocław

    ul. Ruska 3/4
    50-079 Wrocław
    tel. +48 797 021 593
    wroclaw@devonshire.pl

    Devonshire Poznań

    World Trade Center Poznań
    ul. Bukowska 12
    60-810 Poznań
    tel. +48 61 865 38 88
    poznan@devonshire.pl