Oferta pracy

Inżynier Technolog

Eaton Tczew

  • 30 Stycznia 55, Tczew
    Tczew, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Eaton Tczew

30 Stycznia 55

Tczew

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie dokumentacji technologicznej: karty instrukcyjne, PFMEA, karty standaryzacji pracy, instrukcje przezbrajania, plany ustawień.

  • Nadzór nad dokumentacją technologiczną i procesem - inicjowanie i wdrażanie zmian procesu.

  • Inicjowanie, obsługa i nadzorowanie Zmian Inżynierskich (Change Request / Change Order / Manufacturing Change Request) w produktach grupy EAM (Eaton Air Management) w systemie.

  • Śledzenie i raportowanie statusu wszystkich zmian inżynierskich.

  • Analiza wyników procesu pod kątem ich usprawnień, poprawy bezpieczeństwa i jakości oraz optymalizacji kosztów.

  • Ciągły rozwój oraz utrzymywanie procesów na poziomie efektywnym kosztowo, zgodnie z dobrymi praktykami Eaton.

  • Redukowanie kosztów poprzez prowadzone projekty oszczędnościowe.

  • Wykorzystywanie narzędzi Lean Manufacturing w celu redukcji odpadów oraz dostarczenia produktu w pełni spełniającego oczekiwania klienta.

  • Współuczestnictwo w procesie powstawania nowego produktu.

  • Ciągłą analizę procesów w oparciu o PFMEA w powierzonym obszarze, aktualizację instrukcji stanowiskowych w celu optymalizacji i standaryzacji procesu.

  • Promowanie i wdrażanie kultury opartej na ciągłym doskonaleniu (CI).

  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie (Mechanika, Budowa Maszyn, Mechatronika lub pokrewne).

  • Min. 2-letnim doświadczenie w firmie produkcyjnej w obszarze technologicznym.

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz używania programu Auto CAD.

  • Umiejętność posługiwania się oprogramowaniem MS Office, MiniTab, MS Visio.

  • Umiejętność rozwiązywania problemów – znajomość zasad 8D, A3,

  • Podstawowa wiedza w tematyce procesów montażowych.

  • Znajomość narzędzi jakościowych – SPC, FMEA.

  • Znajomość narzędzi LEAN – 5S, VSM, KAIZEN.

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

  • Zdolności interpersonalne i komunikacyjne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Eaton Tczew

Eaton Corporation jest producentem szerokiej gamy produktów z branż zarządzania energią (automotive, trucks, hydraulics, aerospace, electric). Posiadamy ponad stuletnie doświadczenie i jesteśmy globalnym liderem w dziedzinie produktów i usług związanych z systemami kontroli i dystrybucji mocy, zasilaniem awaryjnym oraz automatyką przemysłową; komponentów hydraulicznych; paliwa lotniczego; systemów hydraulicznych i pneumatycznych wojskowego i cywilnego zastosowania; a także systemów zwiększających osiągi, ekonomiczne zużycie paliwa i bezpieczeństwo w samochodach osobowych i ciężarówkach. W 2012 roku Eaton połączył się z Cooper Industries. Obecnie zatrudniamy około 100.000 osób i sprzedajemy produkty w ponad 175 krajach. W Polsce Eaton obecny jest od 1997 roku. Nasze zakłady produkujące części do samochodów osobowych i ciężarowych zlokalizowane są w Bielsku-Białej i Tczewie, w Gdańsku natomiast znajduje się główne biuro sprzedaży komponentów kontroli i dystrybucji energii elektrycznej. Więcej informacji na stronie www.eaton.com

Przewiń do profilu firmy