Ta oferta pracy jest nieaktualna od 69 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier - Technolog w dziale przygotowania produkcji

  • Tarnowskie Góry, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-08-16

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

WM ELTAR Sp. z o.o. Sp. k.

 WM ELTAR, jeden z wiodących polskich producentów obwodów drukowanych, firma zlokalizowana w Tarnowskich Górach, z 35-letnim doświadczeniem, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry
Region: śląskie
Numer referencyjny: TECHNOLOG

OPIS STANOWISKA:

  • Przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej dla poszczególnych warstw obwodów drukowanych
  • Opracowywanie ścieżki produkcyjnej dla danego obwodu oraz uruchamianie zleceń produkcyjnych

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowana elektronika oraz kierunki pokrewne) lub w toku studiów
  • Ogólna znajomość zasad elektroniki i projektowania oraz programów CAD typu Altium Designer, Protel będzie dużym atutem
  • Umiejętność́ czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność szybkiego uczenia się w zakresie oprogramowania
  • Precyzyjność i dokładność
  • Duże doświadczenie zawodowe nie jest wymagane

OFERUJEMY:

  • Szkolenie oraz program wdrożeniowy
  • Możliwość zdobycia wyspecjalizowanej wiedzy w branży elektronicznej
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Dofinansowanie programu Benefit Multisport

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu bezpośredniego: 32 700 88 01.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez WM Eltar Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Tarnowskich Górach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest WM Eltar Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Tarnowskich Górach przy ul. Cmentarna 5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się