Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier - Technolog

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Stanley Fastening System Poland Sp. z o.o.

    www.sbdinc.pl www.bostitch.pl

    StanleyBlack&Decker to amerykański producent i dostawca wysokiej jakości narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, drzwi, systemów mocujących, systemów magazynowania oraz elementów hydraulicznych do użytku profesjonalnego, przemysłowego, a także dla amatorów.

    Zarówno Stanley, jak i Black&Decker to jeden z najpopularniejszych znaków firmowych na świecie. Koncern zatrudnia obecnie ponad 55 000 pracowników , w ponad 160 zakładach i centrach dystrybucyjnych w USA, w Europie i w Azji. Firma w dalszym ciągu dynamicznie się rozwija – aktualnie, w skali globalnej realizowany jest Program SFS 2.0 – który zakłada znaczy i przyspieszony wzrost pod względem wielkości, wartości i zakresu działania, jak również otwiera nowe możliwości przed pracownikami.

    Od 1992 roku, w Stanley Fastening System Poland Sp. z o.o., w nowoczesnym, rozwijający się zakładzie produkujemy pełen asortyment gwoździ (około 1 000 typów) do pistoletów pneumatycznych.

    Dołącz do naszego Zespołu - przekonasz się, że wytwarzanie naszych wyrobów – gwoździ do pistoletów pneumatycznych to ciekawy proces operacyjny i wyzwanie technologiczne.

    Kilka faktów z życia zakładu :

    • średnio miesięcznie produkujemy ponad 1 miliard gwoździ, produkcja roczna to ponad 16 miliardów gwoździ na rynek USA , Kanady i krajów Europy Zachodniej
    • nasze produkty to specjalistyczne gwoździe zgrzewane; certyfikowane zgodnie z wymagającymi normami branżowymi, produkowane pod marką Bostitch oraz DeWalt, mające zastosowanie w sektorze przemysłowym oraz w budownictwie
    • stale osiągamy bardzo wysokie wyniki w obsłudze klientów w USA i w Europie w dostawach na czas i kompletacji
    • systematycznie realizujemy program usprawnień ‘’Kaizenów’’ procesowych  i projektów ‘’Lean Sigma’’
    • jesteśmy gospodarzami sesji szkoleniowych dla przyszłych Liderów korporacji z USA i Europy w ramach programu SLP (Stanley Leadership Program)
    • możliwości dalszego rozwoju zawodowego – zdobycie nowych kompetencji zawodowych i w perspektywie objęcie innych specjalistycznych stanowisk w zakładzie, stosownie do zainteresowań i posiadanych umiejętności
    • rozwijamy współpracę z organizacjami
      i instytucjami szkoleniowymi promującymi koncepcję Lean Manufacturing i nowoczesne metody zarządzania – jesteśmy gospodarzami, prezenterami i organizatorami sesji plenarnych oraz warsztatów i szkoleń
    • Od wielu lat firma przechodzi co roku audyt re-certyfikacyjny Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością ISO bez niezgodności
    • Wielokrotnie zdobyliśmy Nagrodę Prezydenta Korporacji StanleyBlack&Decker za najlepsze osiągnięcia w dziedzinie BHP
      i ochrony środowiska w skali całej korporacji
    • Nasz zakład realizuje wiele projektów związanych z doskonaleniem procesówi samych produktów, a także uczestniczy w projektach realizowanych w korporacyjnej skali globalnej, w tym w strategicznym Programie SFS 2.0
    Aktualnie SZUKAMY
    INŻYNIERA
    na stanowisko
    TECHNOLOGA
    Miejsce pracy: Wrocław

    Główne zadania:

    • zdefiniowanie przebiegu procesu operacyjnego, jego poszczególnych faz, elementów, „wąskich gardeł” itp.
    • mappingi procesowe
    • audyty procesowe
    • optymalizacja parametrów procesu
    • ustalenie i stabilizacja standardów operacyjnych
    • praca nad SMED, TPM, OEE, redukcją awaryjności, obniżeniem ryzyka zawodowego i poprawą rozwiązań BHP
    • identyfikacja i eliminacja MUDA (marnotrawstwa) w procesie
    • modernizacje i naprawy maszyn w procesie operacyjnym
    • dobór i optymalizowanie doboru części zamiennych oraz stanów minimalnych części zamiennych
    • opracowywanie i wdrażanie instrukcji i procedur operacyjnych oraz „najlepszych praktyk”
    • projektowanie i aranżacja gniazd produkcyjnych oraz poszczególnych stanowisk pracy
    • projektowanie części maszyn, podzespołów, urządzeń i wyposażenia stanowiskowego (samodzielnie oraz we współpracy z podmiotami zewnętrznymi)
    • szkolenie pracowników, praca w zespołach nad rozwiązywaniem problemów bieżących i doskonaleniem procesu
    • realizacja projektów produktywnościowych /oszczędnościowych, zgodnie z metodologią Lean Sigma
    • analizy i raportowanie wyników operacyjnych w procesie oraz postępu w realizacji projektów

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne – studia I, lub II stopnia – preferowany Wydział Mechaniki i Budowy Maszyn
    • entuzjazm i pasja w rozwiązywaniu problemów technicznych
    • zainteresowania i chęć rozwoju w obszarze związanym bezpośrednio z procesami operacyjnymi – ich zdefiniowaniem, optymalizacją i doskonaleniem
    • umiejętności komunikacyjne
    • zamiłowanie i zdolność do myślenia analitycznego
    • skrupulatność w realizacji zadań
    • twórcze i zadaniowe podejście do rozwiązywania problemów
    • mile widziana znajomość j. angielskiego

    Ofertę kierujemy do kandydatów zainteresowanych pracą w środowisku przemysłowym (przemysł ciężki) – w zakładzie stosującym na co dzień rozwiązania LEAN Manufacturing.

    Stanowisko pracy zarówno dla absolwentów – bezpośrednio po ukończeniu studiów - bez doświadczenia, jak i kandydatów z doświadczeniem.

    OFERUJEMY

    • pracę w renomowanej międzynarodowej firmie
    • program szkoleniowy ukierunkowany na poznanie koncepcji Lean manufacturing i zdobycie umiejętności praktycznego używania narzędzi Lean w środowisku przemysłowym
    • możliwość rozwoju drogi zawodowej i rozwoju profesjonalnych kompetencji
    • samodzielne specjalistyczne stanowisko i możliwość twórczej samorealizacji zawodowej
    • pracę na pełny etat-bezpośrednie zatrudnienie przez firmę Stanley
    • stabilne warunki formalno-prawne w ramach umowy o pracę
    • przejrzysty plan urlopowy
    • atrakcyjne wynagrodzenie (system premiowania – powiązany z wynikami bussinesowymi zakładu oraz realizacją wyznaczonych zadań operacyjnych)
    • dodatkową opiekę medyczną – pakiety medyczne
    • karnety na zajęcia rekreacyjne oraz bilety kinowe w systemie „BENEFIT”, piknik, spotkanie świąteczne, spotkania integracyjne dla poszczególnych zespołów pracowniczych, świąteczne „extra – świadczenie” pieniężne, paczki mikołajowe)
    • dogodny dojazd – zakład mieści się kilkaset metrów od AOW, 7 km od centrum Wrocławia; zatrudniamy pracowników z samego Wrocławia, ale również z okolicznych miejscowości np. kierunek na Środę Śl., Malczyce

    Adres siedziby firmy (miejsce pracy):

    Stanley Fastening Systems Poland

    ul. Jerzmanowska 4, 54-519 Wrocław

    (7 km od centrum Wrocławia, 800 metrów od obwodnicy autostradowej, dojazd autobusami: 609, 109 lub 129 oraz PKP relacji Legnica - Wrocław Żerniki)