Oferta pracy

Inżynier Technologii i Procesu

Capchem Poland sp. z o.o.

  • Wiosenna 12, Śrem
    Śrem, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Wiosenna 12

Śrem

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie procedur, instrukcji obowiązujących w dziale,

  • Ścisła współpraca z pionem produkcyjnym,

  • Sprawdzanie zleceń produkcyjnych pod kątem technologicznym,

  • Audytowanie procesu produkcyjnego zgodnie z wyznaczonymi normami i standardami,

  • Ciągłe doskonalenie metod testowania,

  • Kontrolowanie zużycia materiałów i energii oraz usprawnienie procesu produkcyjnego,

  • Przygotowywanie do wysyłki próbek zgodnie z wymaganiami Klienta,

  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania procesu produkcyjnego i spójności produktów z recepturą.

Nasze wymagania

  • Ponad 3 lata doświadczenia zawodowego w zarządzaniu procesami chemicznymi, farmaceutycznym lub spożywczym,

  • Znajomość ISO9001, iatf16949, ISO14001, OHSAS18001 i innej powiązanej wiedzy o systemie zarządzania,

  • Praktyczna znajomość urządzeń do procesów płynów,

  • Znajomość narzędzi FMEA i SPC,

  • Umiejętność planowania, organizowania czasu pracy oraz wysokie umiejętności komunikacyjne,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się branży elektromobilności,

  • Ambitne międzynarodowe środowisko pracy,

  • Premie roczne,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Dofinansowanie aktywności sportowych,

  • Uczestnictwo w szkoleniach i rozwój w ramach organizacji,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • Szkolenia i mentoring

  • Imprezy integracyjne

  • premie roczne

Capchem jest światowym liderem w dziedzinie badań i rozwoju, produkcji i sprzedaży elektrolitów akumulatorowych i innych produktów chemii elektronicznej oraz materiałów funkcjonalnych z ponad 25-letnim doświadczeniem. Firma powstała w Shenzhen, zagłębiu innowacji nazywanym chińską Doliną Krzemową. Obecnie zatrudnia ponad dwa tysiące osiemset pracowników w 18 placówkach na całym świecie. Spółka stawia przede wszystkim na technologię, dostarczając produkty do najbardziej znanych na świecie marek, takich jak Panasonic, LG Chem, Tesla, Bosch czy Apple.

W Polsce Capchem inwestuje 50 milionów euro w uruchomienie zaawansowanej technologicznie, ważnej dla europejskich rynków fabryki, zlokalizowanej w Śremie w województwie wielkopolskim.

W związku z planowanym uruchomieniem produkcji w II połowie 2022 roku rozpoczynamy kolejny etap rekrutacji pracowników.

Przewiń do profilu firmy