Inżynier technologii i rozwoju produkcji

LSJ HR GROUP

8 00010 000 brutto / mies.
  • Łozienica (pow. goleniowski)

    Łozienica (pow. goleniowski), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy produkującej najwyższej jakości pokrycia ścienne, tkaniny i tapety, poszukujemy pracownika na stanowisko: Inżynier technologii i rozwoju produkcji.

Masz doświadczenie w pracy jako technolog? Jesteś kreatywny, lubisz pracę na produkcji i chcesz wdrażać nowe produkty?

Świetnie! Sprawdź naszą ofertę pracy i aplikuj.

Twój zakres obowiązków

  • Inicjowanie usprawnień technologicznych,

  • Wyszukiwanie, weryfikowanie potencjalnych nowych technologii lub nowych zastosowań istniejących materiałów,

  • Prowadzenie i nadzorowanie testów technologicznych, przygotowywanie raportów i analiza ekonomiczna wyników,

  • Inicjowanie i prowadzenie projektów z obszaru R&D,

  • Rozwiązywanie aktualnych problemów technologicznych i jakościowych produkowanych produktów, inicjowanie działań korygujących i naprawczych,

  • Wykorzystywanie narzędzi optymalizujących procesy produkcyjne w celu zwiększenia efektywności procesów produkcyjnych,

  • Przygotowywanie kalkulacji cenowych nowych wyrobów gotowych oraz istniejących wyrobów,

  • Przygotowywanie dokumentacji systemowej nowych wyrobów gotowych,

  • Nadzór nad procesem produkcji serii próbnych dla nowych wyrobów gotowych,

  • Kontakt z klientem w trakcie procesu produkcji serii próbnych.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn oraz z zakresu mechaniki, pneumatyki lub automatyki,

  • Znajomość metodologii i narzędzi Lean w praktyce, w tym bardzo dobra znajomość narzędzi SMED, Process Map, Problem Solving,

  • Język angielski lub język niemiecki w mowie i piśmie na poziomie zaawansowanym,

  • Biegła obsługa komputera, znajomość środowiska Office,

  • Znajomość programów SolidWorks, AutoCAD.

Mile widziane

  • Znajomość druku roto.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

Nasza firma istnieje na rynku już niemal 20 lat. W tym czasie staliśmy się jedną z najprężniej działających Agencji Pracy Tymczasowych w Zachodniopomorskiem. Tylko w ciągu ubiegłego roku zatrudniliśmy kilka tysięcy pracowników tymczasowych. Jeśli więc chcesz się stać częścią naszej firmy, która cieszy się bardzo dobrą opinią na rynku, której wartościami jest skuteczność, przejrzystość w działaniach, a także najwyższa jakość świadczonych usług. Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy