Logo Pracuj.pl

Inżynier Technologii Napraw

MTU Aero Engines Polska Sp. z o.o.O firmie

MTU Aero Engines Polska Sp. z o.o.

Tajęcina (pow. rzeszowski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie stacji serwisowych w dziedzinie napraw oraz kontroli części i modułow sinlików lotniczych.
  • Definiowanie oraz analiza dopuszczalnych limitów kontrolnych oraz remontowych dla części i zespołów silników lotniczych (w oparciu o wyniki testów silnika oraz analiz wytrzymałościowych).
  • Wspieranie i optymalizacja procesu skanowania czesci silnikow lotniczych we współpracy z innymi oddzialami MTU
  • Analiza i ocena skanowanych czesci silnikow lotniczych
  • Przygotowywanie procedur napraw części silników lotniczych,
  • Przygotowywanie procedur kontroli części i zespołów silników lotniczych.
  • Współpraca z inżynierami rożnych specjalności w międzynarodowym środowisku w wiodącej firmie branży lotniczej.
  • Przygotowywanie rewizji Engine Manuala dla modułów silników lotniczych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne preferowany kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn, Silniki Lotnicze
  • Preferowane minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze inżynierii napraw lub serwisu silników lotniczych
  • Znajomość nowoczesnych metod wytwarzania i procesów specjalnych
  • Znajomość zasad projektowania oraz znajomość standardów rysunku technicznego (w tym zasad tolerowania wymiarów, kształtu i położenia)
  • Praktyczna znajomość oprogramowania CAD 3D (mile widziana znajomość Unigraphics)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (w tym słownictwa technicznego)
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Nastawienie na wysoką jakość wykonywanej pracy

To oferujemy

  • Wyzwania przy rozwoju nowych technologii i dostęp do światowej wiedzy lotniczej;
  • Kulturę organizacyjną opartą na zaufaniu, rozwoju i wsparciu;
  • Prywatną opiekę medyczną wraz z opcją rozszerzenia na członków rodziny;
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy;
  • Dofinansowanie do zdrowego lunchu w naszej kantynie oraz owocowe środy;
  • Pakiety szkoleniowe od pierwszego dnia pracy;
  • Wsparcie w Twoim indywidualnym programie rozwojowym;
  • Dodatkowe benefity: m.in. karta MultiSport.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne

Globalnie MTU Aero Engines zatrudnia 10 tys. pracowników w 17 lokalizacjach.

Jest jednym z największych na świecie producentów zespołów napędowych dla samolotów. MTU Aero Engines Polska rozpoczęło swoją działalność w 2008 roku. Nowoczesny zakład produkcyjny wraz z centrum badawczo-rozwojowym zlokalizo-wany jest w Tajęcinie k. Rzeszowa – stolicy polskiego przemysłu lotniczego. Polski oddział prowadzi prace badawcze, produkcję najwyższej klasy komponentów silni-ków lotniczych, montaż modułów oraz naprawy części układów napędowych.

Inżynier Technologii Napraw, Tajęcina 108, Tajęcina (pow. rzeszowski)