Oferta pracy

Inżynier Technologii Produkcji

LS EV POLAND SP. Z O. O.

  • Dzierżoniów

    Dzierżoniów, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • udział w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych;

  • optymalizacja procesów montażu oraz lutowania;

  • tworzenie i nadzór nad dokumentacją procesową oraz techniczną (karty technologiczne);

  • przygotowanie oraz aktualizacja FMEA, CP, Flow Chart;

  • udział we wdrażaniu zmian, nadzór nad zmianami od strony technologicznej;

  • nadzór nad częściami zamiennymi oraz przeglądami maszyn;

  • odpowiedzialność za proces technologiczny na linii produkcyjnej.

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego technicznego;

  • doświadczenia w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku;

  • znajomości podstaw procesów montażu oraz lutowania;

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego;

  • umiejętności pracy w zespole i utrzymywania relacji na różnych poziomach struktury organizacyjnej.

Mile widziane

  • znajomość AutoCad lub NX CAD;

  • znajomość narzędzi Lean Manufacturing;

  • znajomość zagadnień związanych z branżą automotive będzie dodatkowym atutem;

  • znajomość metod rozwiązywania problemów (5Why, Problem Solving).

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Ubezpieczenie grupowe;

  • Kartę sportową;

  • Pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;

  • Konkurencyjne wynagrodzenie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w branży automotive.

LS EV Poland Sp. z o.o. jest częścią grupy LS Cable & System, lidera w budowie sieci energetycznych i komunikacyjnych w Korei oraz w krajach całego świata. LS EV produkuje podzespoły do baterii dla samochodów elektrycznych największych europejskich producentów samochodów, między innymi: BMW, Grupa VW, Volvo, Grupa FCA, FORD.

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim oraz polskim przez „Aplikuj teraz”

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.