Oferta pracy

Inżynier Technologii Rozlewu

Kompania Piwowarska

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja projektów inwestycyjnych oraz techniczno- technologicznych w obszarze Rozlewu

  • koordynacja projektów związanych z wdrażaniem nowych produktów na rozlewie oraz ich opakowań.

  • bezpośrednia współpraca z przedstawicielami Grupy Asahi i rozlewami pozostałych Browarów Kompanii Piwowarskiej w celu zapewnienia efektywnego przepływu informacji w zakresie GPS i tworzenia spójnych rozwiązań techniczno- technologicznych

  • rekomendowanie nowoczesnych rozwiązań techniczno-technologicznych na podstawie światowych benchmarków

  • wsparcie systemowych sesji rozwiązywania problemów w dziale Rozlewu

  • administrowanie konieczną dokumentacją inwestycyjną, techniczno-technologiczną i raportami testowymi

  • prowadzenie szkoleń pracowników wynikające z potrzeb realizowanych projektów

Nasze wymagania

  • wykształcenie: wyższe techniczne lub technologiczne

  • min. 3 lata pracy w działach produkcyjnych

  • biegła znajomość języka angielskiego

  • dobra znajomość obsługi MS Office (Word, Excel, Powerpoint), MS Project

  • podstawowa znajomość systemu SAP i EMI (generowanie raportów, analiza danych)

  • umiejętność formalnego prowadzenia projektów

  • znajomość procesu technologicznego rozlewu oraz maszyn i urządzeń rozlewu

To oferujemy

  • dostęp do nowoczesnych narzędzi i szkoleń

  • profesjonalne środowisko pracy i możliwość ciągłego doskonalenia się

  • otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań

  • prywatną opiekę medyczną (Medicover) – pakiet indywidualny lub rodzinny, pakiet inwestycyjny, ubezpieczenie na życie, program MyBenefit czyli dodatkowe środki na sport, rozrywkę czy zakupy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Deputat piwny

Kompania Piwowarska jest liderem polskiego rynku piwnego, z udziałem 36,4% (GUS, 2020) i częścią Asahi Europe & International. Posiada trzy browary o wieloletniej historii: Browar Dojlidy w Białymstoku (1768), Lech Browary Wielkopolski w Poznaniu (1895) i Tyskie Browary Książęce w Tychach (1629). W nich warzone są najchętniej wybierane przez Polaków piwa, m.in. Żubr, Tyskie, Lech i kolekcja specjalności Książęcego. W ofercie firmy znajdują się również cenione w Polsce piwa czeskie: Pilsner Urquell i Kozel.

Kompania Piwowarska realizuje strategię zrównoważonego rozwoju prowadząc działania na rzecz ochrony środowiska naturalnego, promując odpowiedzialność i umiar w konsumpcji alkoholu, wspierając rozwój partnerów biznesowych i angażując się w wolontariat. Firma jest także sponsorem lokalnych drużyn sportowych.

Przewiń do profilu firmy