Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Termodynamik

EthosEnergy Sp. z o.o.O firmie

  • Paprotna 12A, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

EthosEnergy Sp. z o.o.

Paprotna 12A

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie obliczeń procesowych z zakresu układów przepływowych turbin parowych oraz bilansów masowo-energetycznych

  • Analiza maszyn pod kątem możliwości poprawy osiągów lub dostosowania do zmienionych warunków pracy

  • Optymalizacja geometrii układów przepływowych

  • Profilowanie łopatek stopni turbinowych

  • Opracowywanie, analiza i interpretacja wyników obliczeń

  • Wsparcie techniczne dla działów handlowego, technologicznego i serwisu

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej koncepcyjnej i wykonawczej

  • Obliczenia cieplno-przepływowe z wykorzystaniem komputerowej mechaniki płynów CFD

  • Udział w pomiarach cieplno-przepływowych maszyn

  • Terminowa oraz poprawna realizacja zadań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe, preferowana specjalizacja: Termodynamika Procesowa, Maszyny i Urządzenia Energetyczne lub pokrewne

  • Znajomość teoretycznej wiedzy z zakresu termodynamiki, budowy maszyn, zagadnień cieplno-przepływowych, funkcjonowania bloków energetycznych

  • Znajomość oprogramowania inżynierskiego CAD typu Solid Edge, AutoCad, Inventor, Ansys CFD Premium lub pokrewnych

  • Znajomość oprogramowania AxStream będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność czytania i tworzenia rysunku technicznego

  • Umiejętność integracji wiedzy z różnych dyscyplin naukowych

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Minimum komunikatywna znajomość j. angielskiego

  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • Inicjatywa i kreatywność oraz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

To oferujemy

  • Możliwość realizowania ciekawych projektów ze specjalistami w swojej branży;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna)

  • Pracę w przyjaznym i twórczym środowisku.