Oferta pracy

Inżynier Testów Automatycznych

Pracuj.pl dla FirmO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ważna jeszcze 21 dni
    do: 06 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie, wdrażanie i rozwój oprogramowania na potrzeby Banku,

  • Testowanie, prowadzenie przeglądów oraz podnoszenie jakości kodu,

  • Tworzenie dokumentacji projektowej i technicznej,

  • Stała współpraca z analitykami systemowymi IT oraz innymi zespołami biorącymi udział w projektach.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Informatyka, Matematyka lub pokrewne),

  • Min. 2-letnie doświadczenie w testowaniu,

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do testowania aplikacji internetowych (typu Selenium),

  • Znajomość narzędzi do testów usług (np.: Jmeter, SoapUI),

Mile widziane

  • Podstawowa znajomość technologii webowych i relacyjnych baz danych,

  • Podstawowa umiejętność programowania (preferowana Java),

  • Certyfikat ISTQB.

To oferujemy

  • Pracę w instytucji finansowej z przyjaznym środowiskiem pracy,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość pracy w modelu zdalnym,

  • Bogaty pakiet benefitów (Pakiet LuxMed, Program Multisport, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, Ubezpieczenie grupowe, Pracowniczy Program Emerytalny).

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.