Ta oferta pracy jest nieaktualna od 166 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Testów

  • Zimna Wódka (pow. strzelecki), Strzelce Opolskie, Kędzierzyn-Koźle, opolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IFA Powertrain Polska należy do grupy IFA Holding GmbH, jednego z czołowych dostawców podzespołów w branży motoryzacyjnej oferując unikalne rozwiązania dla każdego klienta. Współpracujemy z czołowymi koncernami motoryzacyjnymi, są to m.in.: Daimler, VW, BMW, GM, Chrysler , Audi, Porsche, Ford, Ferrari.
    Dostarczamy to, co najlepsze.

    Pasja w działaniu, pomysły pracowników na całym świecie (zatrudniamy ok 2300 pracow-ników) są podstawą innowacji i nowoczesnych technologii. Dzięki temu pomagamy kształtować przyszłość motoryzacji i reagować na przyszłe potrzeby naszych klientów.

    Jako IFA Holding GmbH prowadzimy działalność w Europie – Niemcy (Haldensle-ben, gdzie znajduje się siedziba firmy), USA – Charleston, Azja – Szanghaj.

    W IFA Powertrain Polska produkujemy m.in. półosie dla grupy Daimler.

    Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle (okolice), Strzelce Opolskie (okolice), Zimna Wódka (pow. strzelecki)

    Rozwijaj nami automotive!

    Oferujemy:

    • przyjazne środowisko pracy, w którym szanujemy się wzajemnie, dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
    • rozwój kompetencji poprzez udział w ciekawych projektach oraz w szkoleniach zarówno w ramach grupy IFA, jak i w szkoleniach zewnętrznych – rozwój ludzi jest dla nas priorytetem
    • atrakcyjny pakiet socjalny obejmujący: dofinansowanie do dojazdów, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków oraz napojów w stołówce pracowniczej

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenie wyższe techniczne (budowa maszyn, metrologia, maszyny robocze i pojazdy)
    • znajomość systemów ERP (SAP), mile widziana
    • doświadczenie w pracy laboratoryjnej
    • znajomość procesów przemysłu motoryzacyjnego
    • znajomość wytycznych i norm, w szczególności ISO/TS 16949, VDA 6.3
    • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego

    Kluczowe zadania na tym stanowisku dotyczą:

    • planowania testów półosi będących w fazie rozwoju i projektowania
    • opracowania standardów testowych i odpowiednich instrukcji pracy
    • rozwoju, projektowania i budowy stanowisk testowych
    • aktywnego udziału w analizach FMEA
    • współpracy z działem konstrukcyjnym oraz z klientami
    • opracowania sekwencji testowych oraz prezentacji wyników pomiarów
    • współpracy przy analizie specyfikacji klienta i przygotowaniu na tej podstawie założeń projektowych
    • zapewnienia gotowości stanowisk testowych i sprawności sprzętu pomiarowego (serwis i kalibracja)
    • zagwarantowania dotrzymania terminów przygotowania dokumentacji pomiarowej
    • uwzględniania wszelkich wymagań technicznych, jakościowych przy organizacji testów
    • komunikacji między działowej jak również z klientami czy dostawcami
    • aktywnego współtworzenia, optymalizowania, polepszania procesów
    • utrzymania wyposażenia testowego zgodnie z wymogami technicznymi jak i przepisami BHP

    CV proszę przesłać klikając w przycisk aplikowania podając w tytule wiadomości: Inżynier testów.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez IFA Powertrain Polska z siedzibą w Zimnej Wódce zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest IFA Powertrain Polska  z siedzibą w Zimnej Wódce, przy ul. Europejskiej 8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.