Ta oferta pracy jest nieaktualna od 177 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Testów Kompatybilności Elektromagnetycznej

  • Częstochowa, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lokalizacja: Częstochowa
    Zakres obowiązków:
    • Przeprowadzanie i wspieranie testów EMC w odniesieniu do procedur i dyrektyw  automotive;
    • Przygotowanie scenariuszy testowych  zgodnie z wewnętrznymi procedurami i procesami  laboratorium walidacyjnego;
    • Ocena zgodności produktów w odniesieniu do wymagań EMC;
    • Konserwacja i weryfikacja sprzętu laboratoryjnego;
    • Udział w analizie wymagań EMC w odniesieniu do specyficznych zagadnień automotive.
    • Udział w przeglądach projektowych urządzeń  w celu zapewnienia zgodności produktów z wymogami EMC;
    • Rozwiązywanie problemów kompatybilności elektromagnetycznej we współpracy z zespołami projektantów.
    Oferujemy:
    • Wsparcie przy relokacji (dodatek relokacyjny);
    • Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive;
    • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy;
    • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku;
    • Doskonałą atmosferę i środowisko pracy;
    • Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową MY BENEFIT;
    • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy.
    Wymagania:
    • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane: elektronika, informatyka lub elektrotechnika lub pokrewne;
    • Znajomość języka angielskiego, język niemiecki będzie dodatkowym atutem;
    • Dobra znajomość elektroniki analogowej i cyfrowej;
    • Doświadczenie w pracy w inżynierii elektrycznej lub EMC;
    • Podstawowa znajomość zasad kompatybilności elektromagnetycznej i znajomość dokumentacji technicznej urządzeń elektronicznych (schematy, specyfikacje);
    • Znajomość sprzętu testującego;
    • Gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji;
    • Znajomość typowych aplikacji biurowych (szczególnie Excel);
    • Dobra organizacja pracy, dbałość o szczegóły.

    Prosimy o dołączenie do przesyłanych dokumentów następującej klauzuli:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Central Europe Talent Acquisition Center TRW Automotive, mające siedzibę przy ul. Słowackiego 33, 43-502 Czechowice-Dziedzice, Polska w celu prowadzenia przez administratora danych oraz podmioty z grupy TRW Automotive procesów rekrutacyjnych. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych i ich poprawiania."