Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier Testów

Rockfin Sp. z o.o.

  • Pałacowa 9, Małkowo (pow. kartuski)
    Małkowo (pow. kartuski), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Pałacowa 9

Małkowo (pow. kartuski)

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie hydrotestów oraz pneumatycznych prób ciśnieniowych

  • Dobór urządzeń oraz metod pomiarowych

  • Wstępna weryfikacja techniczna i jakościowa budowanych układów

  • Opracowywanie planu testów i odbiorów z klientami/inspektorami

  • Testowanie układów olejowych zgodnie z programem prób

  • Wyjazdy serwisowe związane z uruchomieniami lub reklamacjami

  • Montaż elementów wymagających dużej precyzji i wiedzy inżynierskiej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewny)

  • Wiedza z zakresu hydrauliki, hydrauliki siłowej i elektryki

  • Umiejętność czytania schematów hydraulicznych

  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych pod presją czasu

  • Chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność zarządzania czasem i delegowanymi pomocnikami

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie działającej od ponad 30 lat na rynku polskim i zagranicznym

  • Stałość i pewność w terminach wypłat wynagrodzeń

  • Bardzo dobre warunki pracy (praca na hali produkcyjnej, zaplecze socjalne)

  • Atrakcyjny system premiowy (premie miesięczne)

  • Darmową, prywatną opiekę medyczną w placówkach Luxmed

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w kursach i szkoleniach

  • Możliwość uczestnictwa w cyklu szkoleń wewnętrznych Akademii Rockfin

  • Dofinansowanie do studiów oraz kursów językowych w wysokości do 50% ich wartości

  • Program Rekomendacji Pracowników – nagrody pieniężne za polecanie pracowników do pracy (2 tys. zł brutto)

  • Dofinansowanie do karty MultiSport

  • Wsparcie finansowe w postaci nieoprocentowanej pożyczki

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie w PZU na preferencyjnych warunkach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Rockfin jest wiodącą na świecie firmą inżynieryjną, specjalizującą się w projektowaniu, produkcji, testowaniu i serwisowaniu systemów olejowych i paliwowych do turbin gazowych, turbin parowych, generatorów, kompresorów oraz wysokociśnieniowych napędów i systemów sterowania.

Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych, przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. Możemy poszczycić się współpracą z globalnymi Klientami takimi jak Burckhardt Compression, FLSmidth, GE, Kawasaki, MAN Energy Solutions, Mitsubishi Power, Siemens oraz Wartsila.

Przewiń do profilu firmy