Oferta pracy

Inżynier Testów - Nowy Zakład Elektroniki

ZF Group

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z dostawcami maszyn i oprzyrządowania z Europy, USA i Chin. Wsparcie procesu zamówień.

  • Uruchomienie i odbiór stanowisk testowych.

  • Przygotowywanie standardów, procedur i instrukcji stanowiskowych w porozumieniu z innymi działami.

  • Wsparcie tworzenia planów instalacji stanowisk i linii testujących produkty.

  • Wdrażanie zmian inżynieryjnych wyrobów, procesów i oprogramowania maszyn oraz szkolenie operatorów z obsługi maszyn i urządzeń.

  • Optymalizacja programów w celu uzyskania oczekiwanych czasów cykli oraz współtworzenie analizy pokrycia testowego.

  • Analiza zdolności systemów pomiarowych procesów testowych (MSA, GageR&R, Cp/Cpk).

  • Nadzór nad wskaźnikami FPY/PY. Śledzenie pareto wad oraz inicjowanie akcji zapobiegawczych i korygujących.

  • Udział w spotkaniach projektowych oraz w przygotowaniu dokumentacji PFMEA/CP/FC. Wsparcie rozwoju Systemu Jakości w zakładzie. Nadzór nad charakterystykami specjalnymi w procesie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: elektronika, mechatronika, automatyka i robotyka, inżynieria produkcji lub oprogramowania oraz pokrewne.

  • Praktyczna znajomość elektroniki cyfrowej i analogowej.

  • Umiejętność korzystania z urządzeń diagnostycznych: multimetr, oscyloskop, etc.

  • Doświadczenie w programowaniu przy użyciu dowolnego języka (C#, C , C++, VB, Python, etc.).

  • Znajomość problematyki testowania elektroniki w warunkach produkcyjnych oraz rozwoju sprzętu do testowania produktów.

  • Analityczny sposób myślenia. Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów. Dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne w języku angielskim (w mowie i piśmie). Otwartość na podróże służbowe.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość procesu wdrażania zmian inżynieryjnych oraz wymagań dot. CE dla maszyn będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę w innowacyjnym i zaawansowanym technologicznie środowisku w branży motoryzacyjnej. Bezpośredni kontakt z najnowszą technologią produktów.

  • Komunikację z zespołem o globalnej strukturze (Niemcy, UK, USA, Chiny).

  • Szkolenia wspierające rozwój zawodowy.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • System benefitów oraz prywatną opiekę medyczną.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

ZF Group

ZF jest globalnym koncernem technologicznym, który dostarcza rozwiązania dla samochodów osobowych, komercyjnych oraz dla przemysłu, wspierając w ten sposób rozwój mobilności nowej generacji. Technologia ZF umożliwia pojazdom widzenie, myślenie i działanie („see. think.act”). W czterech obszarach technologicznych, takich jak sterowanie ruchem pojazdów, zintegrowane bezpieczeństwo, zautomatyzowana jazda oraz elektromobilność, firma ZF oferuje kompleksowe rozwiązania dla producentów pojazdów oraz dostawców usług transportowych. Firma ZF oferuje technologię elektromobilności dla różnych rodzajów pojazdów. Dzięki swoim produktom, firma przyczynia się do redukcji emisji zanieczyszczeń i ochrony klimatu.

Przewiń do profilu firmy