Logo Pracuj.pl

Inżynier Testów Oprogramowania

Ceneo.pl Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie podstawowych testów funkcjonalnych i niefunkcjonalnych
  • projektowanie i wykonywanie przypadków testowych
  • współpraca z przedstawicielami biznesu przy definiowaniu i realizacji wymagań biznesowych
  • ciągły rozwój i udoskonalanie swojego warsztatu
  • dzielenie się wiedzą z koleżankami i kolegami

Nasze wymagania

  • komercyjne doświadczenie w testowaniu aplikacji WWW
  • ukończone studia lub w trakcie studiów m.in. na takich kierunkach jak: informatyka, elektronika lub kierunki ścisłe pokrewne
  • przywiązywanie wagi do detali
  • znajomość języka angielskiego na poziome umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę w nowoczesnym biurze na terenie Business Garden we Wrocławiu
  • możliwość doskonalenia języka angielskiego w ramach darmowych kursów
  • różnorodny pakiet benefitów dla Ciebie i Twoich bliskich (m.in. prywatną opiekę medyczną, karty restauracyjne i multisport oraz wiele innych)
  • dostęp do strefy Chillout wyposażonej m.in. gry i wygodne hamaki
  • miejsce garażowe dla rowerów wraz z infrastrukturą (szatnia + prysznic)
  • udział w sekcjach sportowych m.in. piłka nożna, drużyna biegowa

W trakcie rekrutacji rozbijesz „bank”, jeśli dodatkowo potrafisz:

  • zaimplementować prosty program używając jednego z języków programowania C#/Java/Kotlin
  • automatyzować swoje testy
  • wytłumaczyć jak działa REST API, oAuth2.0, protokół http/s
  • wyszukiwać dane z relacyjnej bazy danych za pomocą języka SQL
  • używać narzędzi typu Fiddler, JMeter, Postman, Selenium, Cypress
  • pracować w środowisku CI/CD
  • pracować w SCRUM

Ceneo.pl Sp. z o.o.

Ceneo.pl to jeden z największych serwisów e-commerce w Polsce. Jesteśmy liderem wśród porównywarek cen i produktów w Europie. Od blisko 15 lat każdego dnia towarzyszymy milionom Polaków kupującym on-line. W czasie zakupów inspirujemy ich, wskazujemy im najkorzystniejsze oferty i pomagamy w bezpiecznych zakupach w sklepach internetowych. Współpracujemy z największymi sklepami i platformami sprzedażowymi z kraju i zagranicy. Nasz serwis tworzą specjaliści z różnych dziedzin, których łączy pasja, zaangażowanie w realizowane projekty i wspólne wartości. W czasie, jaki zajmuje przeczytanie tego opisu (30 sek.) Ceneo pomogło już kilkunastu tysiącom osób.

Inżynier Testów Oprogramowania, mazowieckie