Logo Pracuj.pl

Inżynier Testów Produkcji - Manufacturing Test Engineer

Merit Poland Sp z o. o.O firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie specyfikacji sprzętu testowego na linii produkcyjnej,
  • Opracowywanie serii wymagań testowych oraz ich rozwój, zgodnie z wymaganiami klienta i Merit
  • Zapewnienie i wdrożenie sprzętu do badań/testów, kontroli harmonogramów i wydajności
  • Wykonanie analiz systemów pomiarowych i badania zdolności zgodnie z procedurami Merit oraz wspomaganie inżynierów w zakładach
  • Pozyskiwanie i utrzymanie standardów dla procedur testowych i sprzętu z wykorzystaniem doświadczeń w celu osiągnięcia stałej poprawy
  • Współpraca z działem R&D w celu optymalizacji produktu pod kątem testowania w warunkach produkcji seryjnej
  • Korzystanie z postępu technicznego w celu poprawy wyposażenia technicznego i wskazywanie metod poprawy wizualizacji procesu kontroli na EOL.
  • Wdrażanie sprzętu do produkcji i porównania oraz analiza wyników testowych
  • Planowanie kosztów sprzętu testowego EOL oraz ich śledzenie
  • Współpraca z działem zakupów oraz dostawcami sprzętu testowego na zasadzie wymiany doświadczeń i omówienia wymagań projektowych w celu optymalnego rozwiązania w stosowanej technologii i ceny.
  • Bezpośredni kontakt z klientem w celu przeglądu stanu planowania i wymaganych koncepcji testów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe- techniczne,
  • Znajomość co najmniej dwóch narzędzi programistycznych np. LabView, TestStand, LabWINDOWS, CVI,
  • Doświadczenie w systemach wizyjnych,
  • Doświadczenie w oprzyrządowaniu w tym PLC,
  • Podstawowa znajomość protokołów komunikacyjnych stosowanych w motoryzacji (CAN,VAN,LIN, itp.),
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Gotowość do wyjazdów zagranicznych.

To oferujemy

  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet socjalny
  • Kartę Multisport
  • Szybko rozwijającą się firmę
  • Home Office
  • Elastyczny czas pracy
  • Szkolenia
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ubezpieczenie na życie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • wyprawka dla dziecka

Merit Poland Sp z o. o.

Zrób kolejny krok w swojej karierze!

Światowa Grupa Merit (wcześniej będąca częścią Delphi) rozpoczęła działalność w styczniu 2017 r. i w pełni kontynuuje badania, projektowanie i produkcję (dla OEM i rynku wtórnego) produktów mechatroniki samochodowej, które obejmują:

1. Przełączniki kolumnowe; 2. Przełączniki modułowe; 3. Proste przełączniki.

Inżynier Testów Produkcji - Manufacturing Test Engineer, Gdańsk