Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Testów Produkcji - Manufacturing Test Engineer

Merit Poland Sp z o. o.O firmie

  • Podole 60, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Merit Poland Sp z o. o.

Podole 60

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie specyfikacji sprzętu testowego na linii produkcyjnej,

  • Opracowywanie serii wymagań testowych oraz ich rozwój, zgodnie z wymaganiami klienta i Merit

  • Zapewnienie i wdrożenie sprzętu do badań/testów, kontroli harmonogramów i wydajności

  • Wykonanie analiz systemów pomiarowych i badania zdolności zgodnie z procedurami Merit oraz wspomaganie inżynierów w zakładach

  • Pozyskiwanie i utrzymanie standardów dla procedur testowych i sprzętu z wykorzystaniem doświadczeń w celu osiągnięcia stałej poprawy

  • Współpraca z działem R&D w celu optymalizacji produktu pod kątem testowania w warunkach produkcji seryjnej

  • Korzystanie z postępu technicznego w celu poprawy wyposażenia technicznego i wskazywanie metod poprawy wizualizacji procesu kontroli na EOL.

  • Wdrażanie sprzętu do produkcji i porównania oraz analiza wyników testowych

  • Planowanie kosztów sprzętu testowego EOL oraz ich śledzenie

  • Współpraca z działem zakupów oraz dostawcami sprzętu testowego na zasadzie wymiany doświadczeń i omówienia wymagań projektowych w celu optymalnego rozwiązania w stosowanej technologii i ceny.

  • Bezpośredni kontakt z klientem w celu przeglądu stanu planowania i wymaganych koncepcji testów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe- techniczne,

  • Znajomość co najmniej dwóch narzędzi programistycznych np. LabView, TestStand, LabWINDOWS, CVI,

  • Doświadczenie w systemach wizyjnych,

  • Doświadczenie w oprzyrządowaniu w tym PLC,

  • Podstawowa znajomość protokołów komunikacyjnych stosowanych w motoryzacji (CAN,VAN,LIN, itp.),

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Gotowość do wyjazdów zagranicznych.

To oferujemy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pakiet socjalny

  • Kartę Multisport

  • Szybko rozwijającą się firmę

  • Home Office

  • Elastyczny czas pracy

  • Szkolenia

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Ubezpieczenie na życie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • wyprawka dla dziecka

Zrób kolejny krok w swojej karierze!

Światowa Grupa Merit (wcześniej będąca częścią Delphi) rozpoczęła działalność w styczniu 2017 r. i w pełni kontynuuje badania, projektowanie i produkcję (dla OEM i rynku wtórnego) produktów mechatroniki samochodowej, które obejmują:

1. Przełączniki kolumnowe; 2. Przełączniki modułowe; 3. Proste przełączniki.

Przewiń do profilu firmy