Logo Pracuj.pl

Inżynier Testów Prototypów Samochodowych

DRÄXLMAIERO firmie

  • Gliwice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

DRÄXLMAIER

Wincentego Pola 21

Gliwice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z lokalnym oraz zagranicznym działem rozwoju w zakresie integracji systemów w pojazdach
  • Analiza danych telemetrycznych pojazdów w fazie przedprodukcyjnej i produkcyjnej
  • Szukanie przyczyn występowania błędów w pojazdach, tworzenie ich opisów, propozycji rozwiązań oraz zarządzanie incydentami aż do ich całkowietgo rozwiązania
  • Praca z dokumentacja techniczną

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie techniczne (elektrotechnika, informatyka lub zbliżone)
  • Wiesz jak zbudowany jest samochód i potrafisz dokonać jego diagnostyki komputerowej
  • Znasz systemy transmisji danych w pojazdach (CAN, LIN, Ethernet, Flexray itp.)
  • Komunikujesz się w języku niemieckim na poziomie umożliwiającym pracę na zagranicznych projektach (znajomość języka angielskiego mile widziana)
  • Posiadasz umiejętności analityczne
  • Jesteś otwarty na wyjazdy służbowe i posiadasz prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Jest w rankingu 100 najlepszych dostawców w branży automotive
  • Zachęca ciekawą pracą w międzynarodowym środowisku oraz wyjazdami do zagranicznych oddziałów
  • Stawia na rozwój zawodowy pracowników poprzez szkolenia, kursy językowe (angielski, niemiecki), dofinansowanie do studiów
  • Pozwala na elastyczny czas pracy, promując work-life balance
  • Daje dostęp do platformy MyBenefit m.in. Luxmed i Multisport oraz szeregu innych, w której decydujesz z których benefitów będziesz korzystać
  • Tworzy przyjazne środowisko pracy
  • Oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • program rekomendacji pracowników
  • pikniki rodzinne

Nowoczesne systemy wiązek kablowych i ekskluzywne wnętrza pojazdów: marka DRÄXLMAIER oznacza innowacje tworząc produkty, które zwiększają przyjemność z jazdy.

Każdego dnia ponad 70 000 pracowników na całym świecie współpracuje, aby poprzez swoją wiedzę, umiejętności i pasję motoryzacyjną przyczynić się do osiągnięcia tego celu.

Osoby, które lubią podejmować nowe wyzwania, wykorzystują swoją kreatywność i wnoszą swoje pomysły dla wspólnego sukcesu.

Osoby takie jak Ty!

Aktualne oferty pracodawcy
40997 35225817

Inżynier Testów Prototypów Samochodowych, Wincentego Pola 21, Gliwice