Oferta pracy

Inżynier testów

Kongsberg Automotive Sp. z o.o.O firmie

  • Pruszków, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma "KONGSBERG AUTOMOTIVE" Sp. z o.o. jest częścią norweskiego koncernu działającego w branży motoryzacyjnej, którego fabryki i przedstawicielstwa zlokalizowane są w 20 krajach Europy, Azji, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej i Ameryki Środkowej. Dostarczamy komponenty dla największych światowych producentów samochodów. Początki Kongsberg Automotive w Norwegii, gdzie aktualnie mieści się główna siedziba firmy, sięgają roku 1957. Na rynku Polskim działamy od 2000 roku, zakład w Pruszkowie k/Warszawy, zakład w Koluszkach k/Łodzi a od 2017 roku mamy nowy zakład w Brześciu Kujawskim.
Numer ref.: Miejsce pracy: Pruszków

Opis stanowiska:

  • Opracowywanie planów walidacji według specyfikacji klienta.
  • Analiza i testy produktów, tworzenie specyfikacji testowych dla mat grzewczych oraz systemów komfortu.
  • Koordynowanie i przeprowadzanie testów z pomocą wewnętrznych i zewnętrznych laboratoriów testowych.
  • Monitorowanie terminów - proponowanie szacunkowych dat zakończenia każdego testu, otwarta linia komunikacji z inżynierami proszącymi o dowolne elementy projektu.
  • Analiza niepowodzeń testu, poszukiwanie pierwotnej przyczyny i udzielanie porad dotyczących ulepszeń.
  • Bieżąca współpraca z zespołem inżynierów.

Wymagania:

  • Niezbędna bardzo dobra znajomość języka angielskiego (będzie sprawdzana w trakcie procesu rekrutacji).
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego.
  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne.
  • Preferowane doświadczenie z oprzyrządowaniem testowym, specyfikacjami testowymi i systemami analizowania danych.
  • Podstawowa wiedza z zakresu elektroniki.
  • Znajomość sterowników PLC lub programu LABVIEW.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów.
  • Efektywne rozwiązywanie problemów.
  • Umiejętność działania pod presją czasu.
  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym.
  • Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy.
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności, poszerzania kompetencji.
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, w tym możliwość uczestniczenia w kursie języka angielskiego lub niemieckiego.
  • Opiekę medyczną.
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.
  • Kartę Multisport.
  • Dofinansowanie do posiłków.
  • Bezpłatny parking.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Kongsberg Automotive Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy