Oferta pracy

Inżynier testów ze znajomością C# oraz Python

BMZ Poland Sp. z o.o.O firmie

BMZ Poland Sp. z o.o.

Alberta Einsteina 9

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Tworzeniem aplikacji wspomagających proces weryfikacji działania baterii (C# lub Python z gui w QT),

  • Tworzeniem aplikacji symulujących zachowanie współpracującego z baterią urządzenia (symulator komunikacyjny) dla ładowarek i falowników,

  • Tworzeniem aplikacji pomiarowych (sterowanie poprzez komunikację szeregową urządzeniami typu DC-load oraz zasilacz, rejestracja danych, sterowanie układem regulacji temperatury),

  • Opracowywaniem scenariuszy testowania baterii i ładowarek wraz z tworzeniem aplikacji realizujących te scenariusze (wymuszenia i odczyty danych wraz z ich rejestracją),

  • Opracowywaniem aplikacji i algorytmów typu „service-tool” do weryfikacji poprawności zapisu logów i parametrów w bateriach,

  • Opracowywaniem aplikacji komunikacyjnych do sterowania ładowarkami, sterownikami silników trakcyjnych oraz falowników wraz z układami PV,

  • Realizacją testów baterii / ładowarek i falowników,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: Elektronika/Informatyka),

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym wraz z czytaniem dokumentacji technicznej,

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe związane z tworzeniem oprogramowania w języku C# oraz Python,

  • Praktyczną znajomość zagadnień związanych z komunikacją po RS232, RS485, TCP/IP, UDP oraz CAN wraz ze znajomością protokołów MODBUS (RTU/TCP), SCPI,

  • Praktyczną umiejętność wykonywania pomiarów elektrycznych, obsługę multimetrów, zasilaczy laboratoryjnych, DC-loadów oraz rejestratorów danych (w tym ich zdalne sterowanie),

  • Znajomość systemów kontroli wersji (SVN),

  • Uprawnienia SEP E do 1kV (min. gr. 1, 2, 5 i 10)uprawnienia SEP E do 1kV (min. gr. 1, 2 i 10);

To oferujemy

  • Umowę o pracę na cały etat,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Opiekę medyczną Luxmed (dofinansowaną przez Pracodawcę),

  • Kartę Multisport (dofinansowaną przez Pracodawcę),

  • Ubezpieczenie NNW,

  • Dofinansowanie do posiłków pracowniczych,

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • firmowa drużyna sportowa

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Grupa BMZ to wiodący na świecie dostawca inteligentnych systemów zasilania i magazynowania energii opartych o technologię litowo-jonową. Znaczącą rolę w grupie pełni BMZ Poland z Gliwic. Polska filia rozwija się dynamicznie od 2010 roku i obecnie zatrudnia ponad 800 pracowników. Firma dostarcza baterie do elektronarzędzi, narzędzi ogrodniczych, autobusów elektrycznych, rowerów oraz skuterów elektrycznych, aplikacji medycznych i wielu innych produktów. BMZ Poland nie tylko produkuje baterie, ale również je projektuje i rozwija w dziale Badań i Rozwoju. BMZ Poland zajmuje się także popularyzacją zastosowań technologii litowo–jonowej jako organizator międzynarodowej konferencji pt. Battery Experts Forum.

Grupa BMZ zlokalizowana jest na całym świecie. Posiada biura i fabryki w Niemczech, Chinach, USA, Francji, Polsce oraz w Japonii. Dzięki wykorzystaniu najnowszych, innowacyjnych technologii współpracuje z wiodącymi światowymi markami. Fabryki baterii w Gliwicach oraz w Karlstein są jednymi z najbardziej nowoczesnych w Europie.

Przewiń do profilu firmy