Oferta pracy

Req ID 15445
Prosimy o dołączenie do przesyłanych dokumentów następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Central Europe Talent Acquisition Center ZF Group, mające siedzibę przy ul. Słowackiego 33, 43-502 Czechowice-Dziedzice, Polska w celu prowadzenia przez administratora danych oraz podmioty z grupy ZF Group procesów rekrutacyjnych. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych i ich poprawiania.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
ZF Group

Inżynier Testowania Oprogramowania

ZF GroupO firmie

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • Ważna jeszcze 21 dni
    do: 03 cze 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie przypadków testowych w oparciu o wymagania klienta

  • testowanie oprogramowania dla aktywnych systemów bezpieczeństwa wspomagających kierowcę tj: kamery, radary, lidary i inne

  • znajdowanie błędów w oprogramowaniu

  • dostarczanie informacji na temat testowanego oprogramowania, raportowanie niezgodności

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu Informatyka lub pokrewne

  • znajomość języków programowania - C++, Python, C

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • komunikatywność, abstrakcyjne i kreatywne myślenie

To oferujemy

  • pracę z najnowszymi technologiami w obszarze elektroniki oraz oprogramowania w przemyśle motoryzacyjnym

  • specjalistyczne szkolenia oraz wsparcie rozwoju pracownika

  • przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy twórczej

  • pakiet socjalny: opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń, karta sportowa, pakiet relokacyjny

  • umowę o pracę z możliwością rozliczenia praw autorskich

  • elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników