Oferta pracy

Inżynier Testowania Oprogramowania

ZF GroupO firmie

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie przypadków testowych w oparciu o wymagania klienta

  • testowanie oprogramowania dla aktywnych systemów bezpieczeństwa wspomagających kierowcę tj: kamery, radary, lidary i inne

  • znajdowanie błędów w oprogramowaniu

  • dostarczanie informacji na temat testowanego oprogramowania, raportowanie niezgodności

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu Informatyka lub pokrewne

  • znajomość języków programowania - C++, Python, C

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • komunikatywność, abstrakcyjne i kreatywne myślenie

To oferujemy

  • pracę z najnowszymi technologiami w obszarze elektroniki oraz oprogramowania w przemyśle motoryzacyjnym

  • specjalistyczne szkolenia oraz wsparcie rozwoju pracownika

  • przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy twórczej

  • pakiet socjalny: opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń, karta sportowa, pakiet relokacyjny

  • umowę o pracę z możliwością rozliczenia praw autorskich

  • elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników