Oferta pracy

Inżynier Testowanie Systemów ASIC

ZF GroupO firmie

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie przypadków testowych w oparciu o specyfikację;

  • Testowanie ASIC dla pasywnych i aktywnych systemów bezpieczeństwa;

  • Analiza i raportowanie niezgodności ze specyfikacją;

  • Przygotowanie raportów testowych;

  • Utrzymanie i rozwój środowiska testowego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu Informatyka/Elektronika;

  • Znajomość języków programowania – Python lub inne języki skryptowe;

  • Podstawowa znajomość środowiska LabView;

  • Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Komunikatywność.

To oferujemy

  • Pracę z najnowszymi technologiami w obszarze elektroniki oraz oprogramowania w przemyśle motoryzacyjnym;

  • Specjalistyczne szkolenia oraz wsparcie rozwoju pracownika;

  • Przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy twórczej;

  • Bogaty pakiet socjalny m.in. opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń, system MyBenefit, dofinansowanie do wypoczynku);

  • Wsparcie przy relokacji (dodatek relokacyjny);

  • Umowę o pracę z możliwością rozliczenia praw autorskich;

  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy w formie hybrydowej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny